Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby

Lokalita Česká Třebová
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici Mistra výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Česká Třebová

Práce na 1 směnu

Popis pozice:

řízení a organizace činností ve svěřeném úseku výroby

odpovědnost za plnění plánovaných úkolů ve stanovených termínech a kvalitě

odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem

odpovědnost za vykazování úkolových hodin

odpovědnost za evidenci docházky a zpracování podkladů pro mzdy

Profil kandidáta:

min. ÚSO vzdělání (strojírenský obor)

praxe v oboru min. 3 roky

znalost práce na PC

ŘP Sk.B

organizační schopnosti, samostatnost

komunikativnost, flexibilita

Nabízíme:

13. plat

školkovné 500 Kč/měs.

5 týdnů dovolené

příspěvky na stravování/stravenky

zvláštní placené volno 6 dnů/rok

příspěvky na ŽP nebo PP

benefitní kartu Edenred (500,- Kč za měsíc)

odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 16. prosince
  • Praha
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • KE Ostrov - Elektrik s.r.o.
Zveřejněno: 24. října
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Litvínov
  • METAL-WIN SE
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Nové Město na Moravě
  • VM CAR CZECH, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Havlíčkův Brod
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
Zveřejněno: 18. prosince
  • Nejdek
  • VLNAP a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Mikulášovice
  • Mikov s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 16. ledna
  • Teplice
  • Trivium Packaging Czech Republic s.r.o.
  • od 170 Kč / hod
Zveřejněno: 21. července
  • České Budějovice
Zveřejněno: 27. ledna
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • 19 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Tábor
  • Pavel Šteker
  • 150 – 200 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března
  • Milevsko
  • MEKU s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Bělušice, Most
  • KAWE manufacture Czech s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Horní Cerekev
  • Beskyd Fryčovice, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plandry
  • STAALBOEK s.r.o.
  • Hustopeče
  • SIGNUM spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Benešov
  • PINKO a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Hloubětín, Praha
  • VEDUKOM, sociální družstvo, v likvidaci
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Ústí nad Labem
  • RAMBROK, s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 28. května
  • Velká Bíteš
  • Mgr. Zuzana Žatečková
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Třebíč
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Srní
  • HOTELY SRNÍ, a.s.
  • 15 600 – 23 600 Kč
  • Klatovy
  • JSF stavební s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • Železná Ruda
  • Eva Nechvátalová
  • Karlovy Vary
  • Olympic Palace s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Munír Barazi
  • od 38 000 Kč

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ benefit bonus bonusy Bor Česká Třebová činnost den dodržování hledám HR IT kandidát měsíc místo mistr Most mzdy náplň práce nové odpovědnost placené volno plán plat plnění postup pozice práce praxe rozvoj řízení samostatnost SOU společnost stravenky stravování Třebová volno výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanec zdarma znalost české člen dar dovolené firmy kov místo výkonu práce náplň obor odbor odborné organizace organizační schopnost organizační schopnosti PC placené PR profi projekt přátelské příspěvky rok schopnost schopnosti stroj školkovné technolog termín tým úkol výroby zahraniční zaměstnanecký