Hledáme lidem práci Manpower

Nás krize nepostihne! Hledáme Svářeče

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Umíte alespoň jednu metodu svařování a to 111 nebo 141 nebo 135 a chcete stabilní zaměstnání?

Stabilní zaměstnání se dnes stává velmi důležitou podmínkou při výběru práce, pokud je pro Vás stabilní zaměstnání důležité tak:

Využijte příležitost změny k lepšímu a pošlete mi Váš životopis nebo mi zavolejte pro více informací.

Popis pozice:

Jako náš Svářeč budete vykonávat svářečské a montážní práce po celé ČR a SK. Jedná se zámečnické a montážní práce, které trvají většinou pracovní týden. Sestavování potrubních celků nebo rekonstrukce.

Profil kandidáta:

  • Metoda svařování 111 nebo 141 nebo 135
  • Vyučen v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oboru výhodou
  • Svářecí průkaz na úrovni státních zkoušek

Nabízíme:

+ Spravedlivou mzdu

+ Zázemí stabilní firmy – a to není v dnešní době k zahození

+ Nástup dohodou

+ 5 týdnů dovolené – 1 týden na rámec zákona

+ Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

+ Stravenky

+ Pružná pracovní doba

+ Práce na významných tuzemských, ale i zahraničních projektech

+ Příspěvek na penzijní připojištění

+ Práce přímo v Přerově

+ Příspěvek na relaxaci – víme, že je potřeba odpočívat

+ 13. plat

+ 14. plat

Zajímá Vás více? Tak mi napište nebo rovnou zavolejte a využijte tímto příležitost změny k lepšímu.

  • Olomouc
  • Manpower
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 8. srpna
  • Kuřim
  • Manpower
Zveřejněno: 26. dubna

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

AJ Bor ČR den doba důležité hlavní hledám HR IT kandidát náplň práce penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní poměr pracovní týden praxe pružná pracovní doba Přerov připojištění příspěvek stabilní stravenky svařování týden zaměstnání změny životopis dohodou dovolené firmy metoda náplň obor penzijní poměr PR profi projekt pružná příležitost rámec stav výběr zahraniční