Dělník v Automotive|160,-Kč/hod.|Jednoduchá práce|

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 29. 11. 2021)
Lokalita Celá ČR
Firma DE WAARDE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 22.400 – 32.000 Kč
Kontakt Michal Vancsík, zobrazit tel. číslo

Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro svojí pobočku v Jižních Čechách.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Práce ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje

Náplň práce:

  • Výroba hliníkových dílů pro automobilový průmysl. Obsazujeme různé pozice
  • Zakládání hliníkových dílů do přípravků u svařovacího robota
  • Kontrola hotových výrobků
  • Ukládání a přenášenín hotových výrobků do palet a regálů

Nabízíme:

  • Mzda 140 až 160,–/hod (čistého)
  • Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
  • Ubytování zdarma ,nebo příspěvek na dopravu 100–150 Kč/ za každou směnu
  • Možnost přesčasů
  • Projekt do roku 2027

Místo výkonu práce: Jižní Čechy-Strakonice
Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho koordinátora!

Máte zájem o tuto nabídku?