Svářeč v Automotive|270,- Kč/hod.|Nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 29. 11. 2021)
Lokalita Celá ČR
Firma DE WAARDE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 40.000 – 54.000 Kč
Kontakt Michal Vancsík, zobrazit tel. číslo

Pro klienta v Jižních Čechách hledáme svářeče AL/CO2. Je potřeba mít platný certifikát EN 131–135 (MIG, MAG)
Pokud máte propadlé papíry, nezoufejte, my Vám je prodloužíme v naší svářecí škole.

Nabízíme:

  • Mzda 250 Kč až 270 Kč/ hod. čistého
  • Práce na HPP
  • Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
  • Nadstandartní ubytování ( do práce 5 min. pěšky )
  • Nebo příspěvek na dopravu 100–150 Kč/ za každou směnu
  • Podpora Koordinátora
  • Možnost přesčasů

Pracovní náplň:

  • Svářeč svařuje/opravuje určité díly, které jsou výsledným produktem svařovacího robota. – – – Kontrola svárů, v případě nesrovnalostí provede opravné sváry.

Požadujeme:

  • Platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se svařováním hliníku
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav

Místo výkonu práce : Jížní Čechy – Blatná
Více informací získáte kontaktováním našeho koordinátora, který Vám na vše rád odpoví!

Máte zájem o tuto nabídku?