Sezónní práce ve skladu – Mzda od 160 Kč/hod.

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Adriena Vernerová, zobrazit tel. číslo

Hledáme muže i ženy do skladů po celé Praze - vyberte si podle Vaší lokality.
Nemáte zkušenost? Nevadí! Vše Vás naučíme.

Popis pozice:

  • Naskladňování a vyskladňování zboží
  • Práce se čtečkou
  • Štítkování, balení, třídění

Profil kandidáta:

  • Věk minimálně 18 let
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zodpovědnost
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Mzdu od 160 Kč/hod.
  • Možnost výběru lokality, podle bydliště a Vaší dostupnosti
  • Možnost záloh

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Kontaktujte nás jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Nebo napište na email: e-mail přes odpovědní formulář

Budeme Vás kontaktovat a společně vše domluvíme.

Nebo můžete v případě dotazu volat na tel: zobrazit tel. číslo.

Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?