Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Chebu

Lokalita Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní společnost zabývající se produkcí plastů hledá do svého kolektivu nového parťáka na pozici operátor ve výrobě.

Popis pozice:

Vaším hlavním úkolem bude:

- přijímání dodávek vstupního materiálu, odebírání vzorků příchozí suroviny a zaznamenávání zjištěných dat

- řízení procesů, navážení surovin a polotovary, příprava a plnění aditiv

- pravidelné odebírání vzorků na jednotlivých pracovištích výroby, sledování kvality a průběhu výroby, provádění kontroly procesu a zaznamenávání takto zjištěných dat

- obsluhování plnící linky a její údržba

- příprava kamionů na nakládku a provádění samotné nakládky

- vykládání a přijímání zboží včetně příslušné dokumentace

Profil kandidáta:

- SOU, SŠ vzdělání

- výhodou je zkušenost ze směnného provozu

Odborné požadavky (školení Vám zajistíme):

- Obsluha jeřábu
- Obsluha montážních plošin
- Vazač
- Řidič vysokozdvižných vozíků
- Obsluha tlakových nádob

Nabízíme:

- 6 týdnů dovolené, sick days

- výhodné směny (6 dní práce+ 4 dny doma) - 2 ranní, 2 odpolední, 2 noční

- průměrně 18 směn za měsíc

- příspěvek na dojíždění

- příjemné a čisté pracovní prostředí

- závodní stravování, nápoje zdarma

- odborná školení

Pokud Vás nabídka zaujala, použijte prosím odpovědní tlačítko, kontaktujte na emailu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. číslo zobrazit tel. číslo

  • Cheb
  • Miluše Kellerová
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Cheb
  • Kellerová Miluše
  • 30 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. října
  • Cheb
  • 21 500 – 22 700 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 7. března
  • Olomoucký kraj
  • Markéta Bilíková
Zveřejněno: 23. července
  • Děčín
  • Index Nosluš s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Děčín
Zveřejněno: 13. srpna
  • Brno
  • Věra Křížová
Zveřejněno: 23. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Cheb, Sokolov

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ Bor dění dokumentace email hlavní HR Cheb IT kandidát kvality měsíc nabídka náplň práce nové operátor plnění pozice požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení sick day sledování směny SOU společnost stravování školení Vary vzdělání vzor zdarma dar dny dokument doma dovolené kolektiv kontakt kontroly kov linky materiál náplň obsluha odbor odborná odborné odpovědní operátor výroby PR proces procesů profi příjemné příprava údržba úkol výrobní výroby závod zkušenost