Operátor výroby|160,- Kč/hod.|Jednoduchá práce|nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Celá ČR
Firma DE WAARDE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.400 – 32.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 8. 11. 2021

DE WAARDE s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš změnu? Kontaktuj našeho koordinátora, aby ti s tím pomohl!
Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Blatné okr.Strakonice. Neváhej nás kontaktovat.

Požadujeme:

  • Nejdůležitější je mít chuť pracovat a učit se!
  • Žádné výběrové řízení, kontaktuješ nás a můžeš nastoupit ihned!
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje
  • Manualní zručnost,samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

  • Budeš obsluhovat pracovní zařízení na pracovišti dle pracovního postupu
  • Kontrolovat vyrobené díly apod.
  • Tvá pracovní doba bude 7,5 hod v třísměnném provozu s možností přesčasu.
  • I muž, i žena, absolvent, páry, všichni zde najdou uplatnění.

Požadujeme:

Nabízíme:

  • Mzda 140–160,–Kč/hod
  • V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
  • Neváhej využít nadstandartní ubytování a to pouze 5 minut pěší chůze od závodu
  • Pokud dojíždíš, přispějeme ti! (100–150 Kč/ za každou odpacovanou směnu )

Místo výkonu práce: Jižní Čechy – Blatná

Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho koordinátora!

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
dnešní
  • Velké Meziříčí
  • Prysmian Kabely, s.r.o.
  • 40 000 – 41 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
dnešní
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
dnešní

Autocentrum Ostrava s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., BBG-BENDA, s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., K2 moto s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Ammann Czech Republic s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., JMB Aircraft s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., CHLÁDEK požární servis s.r.o., Jaroslav Dvořák, DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLORA 24 s.r.o., MG tech s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, DOORNITE s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Novitim s.r.o., Skanska a.s., Strojmetal Aluminium Forging a.s., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Prysmian Kabely, s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., PRAMOS, a.s., SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Větrník, s.r.o., HEROS servis s.r.o., O.K. solution, s.r.o., RKO GROUP a.s., ZK Design a.s., KOS WIRE EUROPE s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Technik / technička automatizace

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Plzeň, Dýšina, Nové Město nad Metují, Praha, Choceň, Turnov, Slavkov u Brna, Soběslav, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Úsobrno, Jihlava, Chrášťany, okres Praha-západ, Olomouc, Rokycany, Studénka, Kopřivnice, Kamenice, okres Praha-východ, Nový Jičín, Uherský Brod, Prostějov, Mariánské Lázně, Kladno, Špindlerův Mlýn, Český Brod, Velké Meziříčí, Nýřany, Valašské Klobouky, Dolní Benešov, Úherce, okres Plzeň-sever, Šitbořice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Tábor, Mělník, Bakov nad Jizerou, Kolín, Poděbrady

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

absolvent AJ auto Blatná doba IT Konice místo Most možnost mzda náplň práce NDA operátor Pacov plat postup práce pracovní pracovní doba přesčas řízení samostatnost společnost Strakonice ubytování uplatnění výkon zdravotní zdravotní stav Zruč Čechy dar díl jižní kontakt místo výkonu práce na pracovišti náplň operátor výroby PR projekt případ stav výběr výběrové řízení výroby závod