Operátor výroby|160,- Kč/hod.|Jednoduchá práce|nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 8. 11. 2021)
Lokalita Celá ČR
Firma DE WAARDE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.400 – 32.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáš změnu? Kontaktuj našeho koordinátora, aby ti s tím pomohl!
Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Blatné okr.Strakonice. Neváhej nás kontaktovat.

Požadujeme:

  • Nejdůležitější je mít chuť pracovat a učit se!
  • Žádné výběrové řízení, kontaktuješ nás a můžeš nastoupit ihned!
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje
  • Manualní zručnost,samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

  • Budeš obsluhovat pracovní zařízení na pracovišti dle pracovního postupu
  • Kontrolovat vyrobené díly apod.
  • Tvá pracovní doba bude 7,5 hod v třísměnném provozu s možností přesčasu.
  • I muž, i žena, absolvent, páry, všichni zde najdou uplatnění.

Požadujeme:

Nabízíme:

  • Mzda 140–160,–Kč/hod
  • V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
  • Neváhej využít nadstandartní ubytování a to pouze 5 minut pěší chůze od závodu
  • Pokud dojíždíš, přispějeme ti! (100–150 Kč/ za každou odpacovanou směnu )

Místo výkonu práce: Jižní Čechy – Blatná

Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho koordinátora!