Hledáme lidem práci Manpower

Výroba barev - mzda až 28.000Kč + 50.000Kč nástupní bonus

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme firma AkzoNobel, která se zabývá výrobou práškových nátěrových hmot. Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby. Nabízíme Vám stabilní práci, která se pro Vás nestane stereotypní, jelikož Vás postupně budeme zaučovat ve všech výrobních procesech, které u nás probíhájí. Dejte nám o Vás vědět ještě dnes a my se s Vámi domluvíme na prohlídce naší firmy, abychom Vám přiblížili práci u nás.

Popis pozice:

Po celou dobu zaškolovací doby Vám bude po ruce Váš osobní kouč, který Vás bude postupně zaučovat ve všech fázích naší výroby

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • objednávat a míchat suroviny, dle stanovených zakázek
  • kontrolovat správnost procesu celé výroby
  • obsluhovat výrobní a balíci stroje
  • kontrolovat kvalitu hotových výrobků

Profil kandidáta:

  • předchozí praxe v podobné výrobě pro Vás bude výhodou, nikoliv podmínkou
  • máte odpovědný přístup k zadaným úkolům, které vždy dotáhnete do konce
  • máte dobrý zdravotní stav a nedělá Vám problém práce v prašném prostředí
  • fyzická zdatnost se Vám bude hodit
  • nevadí Vám pracovat ve 3 směnném provoze

Nabízíme:

Náborový bonus ve výši 50.000Kč

Za Vaší práci vás ohodnotíme mzdou 22.500 - 28.000Kč/měsíc

Součásti mzdy je:

  • - měsíční osobní hodnocení Vašeho mistra
  • - mimořádné odměny za přesčasové hodiny při včasném plnění zakázek
  • - příspěvek na dojíždění do zaměstnání, dle vzdálenosti Vašeho bydliště
  • - dotované stravování ve firemní kantýně - oběd za 25Kč
  • - týden dovolené navíc

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Brno
  • Věra Křížová
Zveřejněno: 23. prosince

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., RenoServices, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., MG tech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Olbramice, okres Ostrava-město, Hlučín, Bílovec, Krnov, Bravantice, Fulnek, Studénka, Ostrava

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

bonus Bor den dění firma hlavní hledám hodiny hodnocení IT kandidát měsíc mimořádné odměny mistr mzda mzdy nábor náplň práce nové odměny operátor plnění postup pozice práce praxe prostředí přesčas příspěvek SOU stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn výroba zaměstnání zdravotní zdravotní stav životopis bar daný doby dovolené firemní firmy kouč kov list měsíční mimořádné náborový náplň navíc odpovědný operátor výroby osobní PR problém proces profi přístup součást stav stroj tým úkol výrobní výroby