Hledáme lidem práci Manpower

Technik BOZP, PO

Lokalita Břeclav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte praxi z výrobního prostředí a nejsou vám cizí pojmy jako BOZP, PO a ŽP?

Hledáte pracovní příležitost, která vám umožní se dále rozvíjet a být u startu nových projektů?

Pokud ano, neváhejte se přidat do dynamického kolektivu a pracujte v novém moderním prostředí v souladu s průmyslem 4.0.

Popis pozice:

  • Budete mít na starost oblast BOZP, PO a ŽP
  • Budete vést agendu týkající se pracovních úrazů a nehod a kontrolovat jejich dodržování
  • Plánovat a koordinovat interní a externí audity - vyhodnotit je a implementovat nápravná opatření
  • Vzdělávat se v oblasti platné legislativy a zodpovídat za platnost opatření ve společnosti
  • Budete organizovat školení zaměstnanců
  • Komunikovat s orgány státní veřejné správy a samosprávy

Profil kandidáta:

  • Alespoň 2 roky praxe na pozici EHS ve výrobní společnosti
  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
  • Oprávnění pro výkon odborné činnosti na úseku BOZP, PO a ŽP
  • Komunikativní anglický jazyk B1-B2
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Bonusy a prémie již od nástupu
  • Dny dovolené navíc
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport
  • Přátelský kolektiv

V případě zájmu neváhejte zaslat životopis přes tlačítko "Odpovědět na pozici" nebo na email e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Brno
  • RevizeVM & 1bozp s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Nová Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. února
  • Ústí nad Orlicí
  • Luděk Zeman
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Ostrava
  • TRINANZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Olomouc
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Český Krumlov
  • FRONIUS Česká republika s.r.o.
Zveřejněno: 16. března
  • Brno
  • LA - PO fire, s.r.o.
  • 13 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Chlumec, Ústí nad Labem
  • Palivový kombinát Ústí, státní podnik
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Bruntál
  • Linaset, a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Frýdek-Místek
  • Pavel Vnenčák
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 18. února

ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Město Hodonín

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Policista / Policistka, Technik / technička BOZP

Břeclav, Hodonín

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

AJ audit audity bonus bonusy Bor BOZP činnost dodržování email HR interní inzerát inzeráty IT kandidát místa nové OZP penzijní připojištění plán plat pojištění postup pozice pracovní pracovní místa praxe prostředí připojištění příspěvek SOU společnost společnosti sport stravování školení technik uchazeč úraz výkon vyšší vzdělání zaměstnanců životopis anglický anglický jazyk činnosti dny dovolené externí externí audit jazyk kolektiv kov na pracovišti navíc oblast oblasti odbor odborné oprávnění penzijní PR pracovní příležitost prémie profi projekt průmysl přátelský příležitost případ přístup rok správy technické volná pracovní místa výrobní životní