Operátor výroby - svoz ZDARMA!

Lokalita Kadaň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme posily do našeho týmu pracovníků. Chcete dále osobně růst a získávat nové zkušenosti? Přidejte se k nám do týmu operátorů.

Místo výkonu práce je Klášterec nad Ohří - Vernéřov.

Popis pozice:

  • výroba ochranných pomůcek do lékařského odvětví
  • výroba ochranných pomůcek pro bezpečností složky
  • montáž a kompletace výrobku

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost s dobrou jemnou motorikou
  • dobrý zdravotní stav
  • možnost docházet na 3 směnný provoz (R – O – N)
  • pracovní dny PO – PÁ

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • nástupní mzda 20 300 Kč
  • bonus za docházku a práci 3 200 Kč
  • roční bonus
  • stravenky v hodnotě 95 Kč
  • po roce spolupráce – týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené)
  • odměnu za dosažené pracovní výročí
  • firemní dopravu z Jirkova, Chomutova, Račetic a Kadaně

Pro domluvení pohovoru je třeba zaslat Váš životopis! Odešlete životopis jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Nebo Váš životopis zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář.

V případě dotazu nás můžete kontaktovat i telefonicky na tel.: zobrazit tel. číslo.

Těšíme se na Vás!