Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - svoz ZDARMA!

Lokalita Velká Bíteš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy/ně do nadnárodní společnosti, která vyrábí plastové výrobky pro automobilový průmysl.
Přidejte se k nám a budete pracovat v moderní a stále se rozšiřující americké společnosti. Jedná se o čisté a příjemné pracovní prostředí. Místo výkonu práce je město Velká Bíteš.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude kompletace plastových dílů, kontrola kvality a balení výrobků.

Profil kandidáta:

Hlavním požadavkem je manuální zručnost a pečlivost.
Také možnost pracovat na 12 - cti hod. směny (R-N).

Nabízíme:

Smlouvu na HPP.
Vaše měsíční mzda bude 22 031 Kč.
Navíc Vás bude čekat 13. a 14. Mzda.
Celkem 25 dní dovolené.
Budete mít možnost využít závodní stravování v kantýně za 40 Kč.
Do práce Vám pomůžeme ZDARMA svozovým autobusem ze směru: Bystřice nad Pernštejnem, Třebíče a Ivančic. Pokud zvolíte dopravu po vlastní ose, dostanete příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti.

Neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo Váš životopis zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář.
V případě dotazu nás můžete kontaktovat telefonicky na tel.: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na Vás!

  • Nišovice
  • Vertiv Czech Republic s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. března
  • Strakonice
  • ČSAD STTRANS a.s.
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Noviny pod Ralskem
  • AS-CASTING s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • 35 000 – 45 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Jihlava

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

auto automobil Bíteš Bystřice Bystřice nad Pernštejnem email hlavní hledám HR IT kandidát kvality měsíční mzda město místo mobil možnost mzda nad Pernštejnem náplň práce nové operátor pečlivost pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek směny společnost společnosti stravování telefon Třebíč Týn Velká Bíteš výkon zdarma Zruč životopis automobilový průmysl dar díl dovolené kontakt kontrola měsíční místo výkonu práce náplň národní navíc odpovědní operátor výroby PR profi průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí případ výroby závod