Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - svoz ZDARMA!

Lokalita Ivančice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy/ně do nadnárodní společnosti, která vyrábí plastové výrobky pro automobilový průmysl.

Přidejte se k nám a budete pracovat v moderní a stále se rozšiřující americké společnosti. Jedná se o čisté a příjemné pracovní prostředí.

Místo výkonu práce je město Velká Bíteš.

Popis pozice:

Konkrétní pracovní pozice jsou:

  • montážní pozice – kompletace plastových dílů
  • kontrola kvality
  • balení výrobků

Pracovní pozice jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Profil kandidáta:

Hlavním požadavkem je manuální zručnost a pečlivost.

Je zapotřebí docházet na 12-cti hodinové směny (denní i noční směny). Práce v tomto provozu pro Vás bude znamenat více volných dní. Budete mít přehled měsíce dopředu o Vašich směnách.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na plný úvazek (HPP)
  • měsíční mzdu 22 031Kč
  • 13. mzdu vyplácenou v prosinci
  • 14. mzdu – letní bonus vyplácený v červenci
  • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené)
  • závodní stravování za 40 Kč (výběr z několika možností)
  • ZDARMA možnost využít svozové autobusy ze tří směrů : Bystřice nad Pernštejnem, Třebíče a Ivančic.
  • pokud se chcete dopravovat sami, tak dostanete příspěvek na dopravu až do výše 2 080 Kč, podle dojezdové vzdálenosti

Neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo Váš životopis zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na tel.: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na vás!

  • Vizovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. května
  • Plzeň
  • Střední průmyslová škola strojnická a…
  • 19 730 – 28 920 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

auto automobil Bíteš bonus Bystřice Bystřice nad Pernštejnem den email hlavní hledám HR IT kandidát kvality měsíc město místo mobil možnost nad Pernštejnem náplň práce nové operátor pečlivost pozice práce pracovní pracovní pozice pracovní prostředí prostředí příspěvek směny SOU společnost společnosti stravování telefon Třebíč týden týden dovolené navíc úvazek Velká Bíteš vhodné výkon zdarma Zruč životopis automobilový průmysl dar díl dovolené kontakt kontrola měsíční místo výkonu práce náplň národní navíc odpovědní operátor výroby PR profi průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí výběr výroby výše závod