- 75 000 – 95 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.
Máte IT vzdělání? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Jste proaktivni a prozákaznická osobnost?Pokud ANO, zašlete nám Vaše CV!
Stabilní výrobní společnost hledá do týmu nového člena na pozici:
IT HELPDESK PODPORA - S ANGLIČTINOU (43-50.000 Kč)
* práce s helpdesk systémem a řešení tiketů
* správa uživatelských účtů např. O365
* řešení problémů s uživatelským HW
* komunikace s týmem v rámci Evropy
* podpora při implementaci nových projektů
* reporting manažerovi
* min. dokončené SŠ vzdělání IT/technického směru
* praxe na pozici L1 a L2 supportu - výhodou
* znalost OS Microsoft Windows
* znalost O365
* znalost standardních HW komponent
* komunikativní znalost AJ - denní použití
* proaktivní, komunikativní osobnost
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování, sport, penzijko
* Příspěvek na dopravu
* Vzdělávací kurzy nejen od Microsoftu
* Občasný Home office
* Možnost kariérního růstu
* Nové moderní prostředí
* Firemní akce
* Nástup: IHNED/dohodou
* Lokalita: Brno

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.