Hledáme lidem práci Manpower

Technik procesů

Lokalita Žebrák
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

  • příprava a tvorba dokumentace
  • příjem, kontrola a příprava materiálu
  • kontrola kvality vráceného materiálu z výroby
  • zajištění popisu a výrobních procesů
  • vytvoření systematického uvolnění – první kus a záznamy parametrů stroje
  • plánování údržby, čištění a oprav zařízení
  • neustále zlepšování a zefektivnění oddělení
  • technická podpora při jednáních s dodavateli a zákazníky

Profil kandidáta:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
  • zkušenost z obdobné pozice
  • znalost anglického a německého jazyka (jsou potřeba oba jazyka, ale alespoň jeden na komunikativní úrovni)
  • výhodou je praxe se Sítotiskem a tvrzením/kalením

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc (navyšování podle odpracovaných let)
  • příspěvek na stravování
  • bonus za doporučení
  • výkonnostní prémie
  • firemní akce
  • mladá společnost s možností seberealizace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie

  • Příbram
  • TROX KS Filter s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. dubna
  • Hrádek, Rokycany
  • Trenkwalder a.s.
  • 31 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Plzeň
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 160 Kč / hod
  • Plzeň
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Blansko
  • Etampa Metra a.s. v likvidaci
Zveřejněno: 7. března
  • Klášterec nad Ohří
  • ZF Electronics Klášterec s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. září

HOFMANN WIZARD s.r.o., UCB TECHNOMETAL, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., TROX KS Filter s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ECOM spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProJobEU s.r.o., EUROPA Union Service a.s., NKT s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., B & BC, a. s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., DU-MI CZ s.r.o., Rock Point a.s., RUG CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Plzeň, Loděnice, okres Beroun, Žebrák, Hořovice, Cerhovice, Mýto, Beroun, Příbram, Hrádek, okres Rokycany, Lety, okres Praha-západ, Rokycany, Rakovník, Unhošť, Rudná, okres Praha-západ, Dýšina, Chýně, Chrášťany, okres Praha-západ, Kladno, Tuchoměřice

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ akce bonus den dokumentace EU HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality měření místa možnost na dobu neurčitou nová plán plánování podpora postup pozice pracovní pracovní místa pracovní poměr praxe příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravování system technik týden týden dovolené navíc uchazeč výkon vyšší vzdělání znalost životopis anglické dokument dovolené firemní jazyk jednání kontrola materiál na dobu navíc německé oddělení poměr PR prémie proces procesů profi případ příprava přístup slané stroj technická technické tvorba volná pracovní místa výkonnost výrobní výroby zákazník záznam zkušenost