Hledáme lidem práci Manpower

Zámečník / svářeč do Šumperka na jednosměnný provoz

Lokalita Šumperk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte praxi ve svařování a ručním obrábění kovových součástek? Do našeho malého týmu strojařů hledáme kolegu, který nám pomůže na dílně. Pracujeme jen na ranní směnu, čili budete mít více času na sebe, svou rodinu a koníčky. Navíc ke mzdě přidáváme pravidelné bonusy. Pošlete nám svůj životopis a přidejte se k nám.

Popis pozice:

  • Výroba strojních součástek
  • Svařování součástek
  • Kompletace a montáž výrobku

Profil kandidáta:

  • Máte platný svářečský průkaz (metoda nerozhoduje)
  • Čtete technické výkresy
  • Máte ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práce pouze na jednu směnu (od 6:00 do 14:15)
  • Každých 6 měsíců bonus ke mzdě
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Smlouva na dobu určitou (zk. doba 6 měsíců) a poté prodloužení
  • Malá firma s rodinnou atmosférou a férovým jednání

Zaslání životopisu je nezbyté pro zařazení do přijímacího řízení.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Mohelnice, Šumperk
  • BILL, s. r. o.
  • 20 220 – 31 220 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Uničov
  • HIRSCH Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
včerejší
  • Loštice
  • ZLKL, s. r. o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brníčko, Uničov
  • SINCHROMI, s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 24. dubna

TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Hartje e-factory s.r.o., TDK Electronics s.r.o., HANZA Assembly Zábřeh s.r.o., Manuvia Job s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., BILL, s. r. o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SNĚŽNÍK , a.s., STT SERVIS, s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., SINCHROMI, s.r.o., fortell s.r.o., Isolit-Bravo, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Domácí práce, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Zedník / Zednice, Frézař / Frézařka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Voják / Vojákyně, Opravář / Opravářka

Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, okres Šumperk, Dolní Morava, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Uničov, Loštice, Brníčko, Uničov, Lanškroun, Jablonné nad Orlicí, Litovel

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Odbory - proč a jak je založit

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

bonus bonusy doba firma hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát koníčky měsíc místa plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek řízení smlouva SOU společnost společnosti svařování Šumperk uchazeč výroba vyšší zámečník zařazení zaslání životopis díl jednání kov metoda na dobu na dobu určitou navíc penzijní penzijní pojištění PR profi případ příspěvky přístup ruční součást stroj technické tým volná pracovní místa