Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

LAKÝRNÍK 1 SMĚNA AŽ 32.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Šumperk
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Lakýrník / Lakýrnice
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenost s lakováním nebo alespoň vzdělání v oboru a chcete se více zaučit v řemeslu? Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti na 1 ranní směnu? Do významné výrobní společnosti hledáme zkušeného lakýrníka! Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

* Stříkání vysokotlakem
* Lakování výrobních segmentů
* Kontrola kvality výrobků

Co od Vás očekáváme:

* SOU lakýrník
* Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
* Zkušenost s lakováním ploch

Co Vám můžeme nabídnout:

* Práce na 1 směnu
* 5 týdnů dovolené
* Docházkový bonus
* Dotované závodní stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění

* Místo výkonu práce: Šumperk

  • Žichlínské Předměstí, Lanškroun
  • fortell s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
dnešní
Nutně vás hledají
  • Zábřeh
  • HANZA Assembly Zábřeh s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. dubna
  • Mohelnice, Šumperk
  • BILL, s. r. o.
  • 20 220 – 31 220 Kč
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 23. dubna
  • Loštice
  • ZLKL, s. r. o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na ubytování
  • Firemní školka
  • Parkoviště
  • Brníčko, Uničov
  • SINCHROMI, s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
dnešní
  • Velké Losiny
  • KUBÍČEK VHS, s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Nové Město, Praha
  • MIK GASTRO s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. března
  • Domažlice
  • Václav Kresl
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Štěnovice
  • COOP Plzeň, družstvo
  • od 19 700 Kč
  • Rohatec
  • FORLIT, a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vysoký Chlumec
  • Česká správa nemovitostí, investiční a…
  • od 26 000 Kč
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Retro Art s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

fortell s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TDK Electronics s.r.o., HANZA Assembly Zábřeh s.r.o., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., O.K. solution, s.r.o., BILL, s. r. o., Jobs Contact Personal, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., ZLKL, s. r. o., SINCHROMI, s.r.o., Amikov job, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., KUBÍČEK VHS, s.r.o., Industrial Machine Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Dělník / Dělnice, Systémový inženýr / inženýrka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Specialista / specialistka nákupu, Domácí práce, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Dispečer / Dispečerka, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog

Lanškroun, Žichlínské Předměstí, Lanškroun, Šumperk, Zábřeh, Hrabová, Mohelnice, okres Šumperk, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Uničov, Loštice, Brníčko, Uničov, Litovel, Velké Losiny

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Odbory - proč a jak je založit

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

bonus Bor hledám IT kvality místo náplň práce penzijní připojištění pojištění práce připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování Šumperk výkon vzdělání životopis dovolené kontrola kov Lakování místo výkonu práce náplň obor penzijní PR rok výrobní závod zkušenost