Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Nenáročná práce ve výrobě - nástup IHNED, mzda od 25 000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nový Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč
Kontakt Vladimír Lys, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Nástup k nám do práce je možný ihned.
Stačí nás kontaktovat s vaším zájmem a hned v týdnu s vámi absolvujeme vstupní pohovor, podpis smlouvy a lékařskou prohlídku, která bude zdarma. Vše probíhá na jednom místě.

Pokud Vás práce zaujala a chcete vědět víc volejte, pište.  zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

Hledáme lidi do výroby v automobilovém průmyslu, která je zaměřená na vývoj klimatizací a chladicích systému nebo na výrobu světel do automobilů. Jedná se o lehkou manuální práci, kterou zvládne téměř každý. Práce vás naučíme nevadí pokud nemáte zkušenost.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda od 25 000,– až 35 000,–
  • Docházkový bonus až 900Kč
  • Výkonnostní prémie
  • Příspěvek na stravování (24Kč/den)
  • Stravování v závodní jídelně
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Vstupní prohlídka ZDARMA

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát