Práce ve výrobě - 25 dní dovolené a nástup IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 – 22.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Chcete pracovat v moderní, mezinárodní výrobní společnosti s pravidelným příspěvkem na stravování? Nevadí vám pracovat ve 3směnném provozu a zároveň hledáte práci s volnými víkendy? Přidejte se do přátelského kolektivu firmy, kde není třeba žádná praxe, vše vás ochotně naučíme! ​Rádi vás do našeho týmu přijmeme ihned.

  • lehká manuální práce – manipulace s výrobky na výrobní lince, vybalování a zabalování výrobků
  • vizuální kontrola výrobků
  • lepení štítků dle pracovních instrukcí

Nástup probíhá na základě podpisu dohody o pracovní činnosti. Po cca 2 – 3 měsících je možnost přestupu na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Pardubice – Černé za Bory.

Nabízíme:

  • vhodné pro absolventy a osoby bez praxe
  • jistá měsíční prémie až 3000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
  • nadstandardní příplatky za směny o víkendu
  • nástup na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • plnoletost
  • trestní bezúhonnost
  • pečlivost
  • spolehlivost