Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pestrá práce i bez praxe, až 35 000 Kč/m,13.,14. plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Holešov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a jste manuálně zručný? Chcete mít možnost vysokého výdělku až 35.000 Kč, 13.plat, penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Hledáme šikovné zámečníky, brusiče, nebo i operátory do výroby, dle domluvy. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost). Nepožadujeme žádnou praxi, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný i přímo do kmenového stavu společnosti. nabízíme i možnost zajištění ubytování s příspěvkem 4500 Kč. Náplň práce: - mechanická práce s nářadím - obsluha vertikální brusky - rovnání materiálu - práce na strojních pilách - popř. různé další pozice ve výrobě pneumatik Místo výkonu práce: Napajedla, Otrokovice nebo Zlín (možnost zajištění svozů zdarma ze Zlína) Nabízíme: - mzdu po zapracování až 35 000 Kč/měs. dle šikovnosti a praxe - 13., 14. plat (dle pozice) - možnost zajištění ubytování s příspěvkem 4500 Kč (dle pozice) - nástup možný i do kmene společnosti - možnost využití svozové dopravy ze Zlína (dle pozice) - příspěvek na stravu, zajištění obědů přímo v areálu pracoviště - 5 týdnů dovolené - Flexipassy na volnočasové aktivity - penzijní připojištění (dle pozice) - poskytnutí pracovních pomůcek - parkování zdarma v areálu firmy - pravidelný výplatní termín Požadujeme: - fyzickou zdatnost - dobrý zdravotní stav - orientace ve výkresové dokumentaci (jen u řemeslných pozic - zámečník, brusič, obsluha pily..) - ochotu pracovat ve směnném provozu (dvousměnný, třísměnný nebo i 12 h směny)

  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 15. května

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., Skanska a.s., AISE, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., AC Jobs, s.r.o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Continental Barum s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LUMA trading s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Hebl Group s.r.o., KOMA MODULAR s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., M E T E C H  s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Achenbach Systems s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., SH Job Partners s.r.o., TRIMILL, a.s., EVPÚ Defence a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Podlahář / Podlahářka, Projektant / Projektantka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Olomouc, Hulín, Fryšták, Zlín, Kroměříž, Otrokovice, Přerov, Radotín, Napajedla, Všechovice, okres Přerov, Neubuz, Troubky, Vizovice, Tovačov, Dolní Újezd, okres Přerov, Věrovany, Tršice, Milenov, Hranice, okres Přerov, Němčice nad Hanou, Luhačovice, Vsetín, Uherské Hradiště

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ benefit benefity EU hledám IT místo možnost nabídka Napajedla náplň práce nové operátor Otrokovice parkování penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracoviště pracovní praxe připojištění příspěvek směny společnost společnosti stabilní ubytování volno výkon vysoké zámečník zaměstnání zdarma zdravotní zdravotní stav Zlín Zruč areál dar dokument dovolené firmy kov materiál mechanická místo výkonu práce náplň obsluha opravy penzijní PR rok stav stroj termín výroby