Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pestrá, stabilní práce, až 29.000 Kč/m, 13. a 14.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní, pestrou práci? Nechcete pracovat v pásové monotónní výrobě, ale v klidném a pohodovém prostředí, kde je samozřejmostí spousta benefitů, od příspěvku na dopravu až po 13. a 14. plat.? Pro předního výrobce komponentů pro logistiku, manipulaci a transport hledáme šikovné pracovníky/ce přímo do kmenového stavu společnosti - nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Není třeba žádná praxe, vše Vás naučíme! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost). Náplň práce není složitá: - manipulace s výrobky - měření a stříhání pásů - vizuální kontrola - balení a štítkování. Místo výkonu práce: Jihlava, Hruškové Dvory Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení až 29.000 Kč/měsíc, a navíc k tomu ještě 13. a 14. plat - NÁSTUP PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU (nejedná se o agenturní zaměstnávání) - příspěvek na dopravu dle počtu km - práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí - příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč - 5 dní dovolené navíc - stravenkový paušál 137 Kč - možnost kariérního růstu - příplatky nad rámec zákoníku práce - firemní akce pro zaměstnance - důkladné zaškolení (před nástupem si práci můžete vyzkoušet!) - a mnoho dalších benefitů Požadujeme: - ochotu pracovat v třísměnném provozu (volné víkendy) - manuální zručnost

  • Mnichovo Hradiště
  • DP WORK s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. února

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit hledám hodnocení HR IT Jihlava měření měsíc místo Most možnost náplň práce nové ohodnocení paušál penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovník praxe pro zaměstnance prostředí příplatky připojištění příspěvek růst společnost společnosti sport stabilní stravenkový paušál školení víkend výkon zákoník zaměstnávání Zruč agent bezpečné dovolené finanční firemní kariérní kontrola kov logistik místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň navíc penzijní PR rámec stav vizuál vizuální