Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pestrá, stabilní práce, až 29.000 Kč/m, 13. a 14.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní a dobře placenou práci? Nechcete pracovat v pásové monotónní výrobě ale v klidném a pohodovém prostředí, kde je samozřejmostí péče o zaměstnance? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro předního výrobce komponentů pro logistiku, manipulaci a transport hledáme vhodné uchazeče na pozici Výrobní dělník přímo do kmenového stavu společnosti - nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Náplň práce není složitá, jedná se hlavně o manipulaci s výrobky, kontrolu správného střihu pásů, jejich vizuální kontrola, balení a štítkování. Není třeba žádná praxe, vše Vás naučíme - v prvních 3 týdnech se Vám bude věnovat zkušený školící pracovník. Pracovní doba je rozvržena do 3 směn od pondělí do pátku. Nabízíme Vám navíc spoustu benefitů, od příspěvku na dopravu (na každou směnu i z ní jezdí dopravní spoje) až po dovolenou navíc a 13. a 14.plat. Samozřejmostí je možnost kariérního postupu či proplacení všech přesčasů (s nadstandardním příplatkem navíc). Místo výkonu práce: Hruškové Dvory Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení až 29.000 Kč/měsíc, a navíc k tomu ještě 13. a 14. plat - NÁSTUP PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU (nejedná se o agenturní zaměstnávání) - práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí - možnost kariérního růstu - příplatky nad rámec zákoníku práce - příspěvek na penzijní připojištění - firemní akce pro zaměstnance - důkladné zaškolení (před nástupem si práci můžete vyzkoušet!) - dovolená navíc - příspěvek na dopravu - a mnoho dalších benefitů Požadujeme: - ochotu pracovat v třísměnném provozu (volné víkendy) - manuální zručnost - samostatnost i týmového ducha - odpovědnost, spolehlivost, pracovitost

  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • DOORNITE s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Třemošnice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
včerejší
  • DAKO-CZ, a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

ALBAform CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Ing. Jiří Papst, Advantage Consulting, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Skanska a.s., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., DOORNITE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Technik / technička automatizace

Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Světlá nad Sázavou, Polná, Humpolec, Ždírec nad Doubravou, Hybrálec, Krucemburk, Jihlava, Polnička, Vysočina, Třemošnice, Hlinsko, okres Chrudim

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit dělník doba dovolená hledám hodnocení HR IT měsíc místo Most možnost nabídka náplň práce NDA nové odpovědnost ohodnocení péče péče o zaměstnance penzijní připojištění plat pojištění postup práce pracovní pracovní doba pracovník praxe pro zaměstnance prostředí přesčas příplatky připojištění příspěvek růst samostatnost společnost společnosti sport stabilní školení uchazeč vhodné víkend výkon zákoník zaměstnávání Zruč agent bezpečné dar dopravní finanční firemní kariérní kontrola kov logistik místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň navíc penzijní placení PR rámec standard stav tým vizuál vizuální výrobní