Práce ve výrobě Kolín 34 000-35 000 Kč/měsíc + 13. 14 plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 34.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Práce ve výrobě Kolín 34 000–35 000 Kč/měsíc

Nabízíme:

  • 13. 14. plat
  • penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc
  • 55Kč stravenkový paušál
  • práce do kmene firmy od prvního dne nástupu

Poohlížíte se po novém zaměstnání?
Hledáme manuálně zručné kolegy do našeho týmu.
Nabízíme zaměstnání ve výrobě, v klidném a čistém prostředí rodinného typu. (cca 30 lidí)
Pro práci zajišťujeme komplexní zaučení !!!!
(Očekáváme jistou manuální zručnost)

Práce na hlavní pracovní poměr – dlouhodobá spolupráce !!!

V případě zájmu dozvědět se více a získat možnost naprosto nového zaměstnání a prostředí v rámci regionu posílejte životopis či telefonicky kontaktujte!

Náplň práce:

  • jednoduchá manipulace s výrobky
  • evidence výroby
  • lehká manuální práce
  • pracujeme od pondělí do pátku ranní, odpolední, noční (37,5hod/týden)

Požadujeme:

  • pečlivost
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • samostatnost