Hledáme lidem práci Manpower

Junior Position In Procurement With German

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Would you like to start your career in procurement? Then I have the opportunity for you! Work for a worldwide known and successful company located in Prague & help to ensure a smooth running of production. There is only one condition - to be a fluent German speaker.

Popis pozice:

You will:

  • Communicate and cooperate with a branch office in Germany
  • Communicate and cooperate with colleagues (e.g. from production, logistics, procurement)
  • Communicate with clients and provide them needed information
  • Work with SAP and its catalogue daily (you can find a list of the company's material there)
  • Check stocks and order material from SAP catalogue to ensure a smooth run of production
  • Manage data in the catalogue - create entries, delete duplicates, update information, etc.
  • Track orders, solve problems related to order process - communicate with suppliers regarding undelivered overdue purchase orders

Profil kandidáta:

We need you to...

  • Have advanced German due to communication with German branch office & advanced English due to internal communication
  • Know MS Office and it's a big plus if you have experience with SAP as well
  • Be a responsible and communicative person with a positive attitude

We appreciate your experience in the purchase or customer service field, but this is not a requirement. It's just an advantage because this position is open/suitable for junior candidates as well.

Nabízíme:

What can you look forward to?

  • Working for a stable, well-known company located in Prague 3
  • Full-time job, contract for an unlimited period
  • Competitive fix salary + bonuses
  • Flexible working hours
  • Home office
  • 25 days of vacation
  • Meal allowance
  • Multisport Card
  • Training
  • And many more!

  • Zlín
  • Czech Wool company s.r.o.
  • 18 500 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Bučovice
  • Jatky Bučovice, s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Němčany
  • Profi plech Moravia s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Nákupní centrum Modrá Labuť s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Strakonice
  • Kysil s.r.o.
  • STATUS GROUP s.r.o.
  • od 17 500 Kč

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

bonus data home office IT job kandidát náplň práce Office pozice práce Prague sport limit list náplň PR proces profi