Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pestrá, stabilní práce, až 29.000 Kč/m, 13. a 14.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní a dobře placenou práci? Nechcete pracovat v pásové monotónní výrobě ale v klidném a pohodovém prostředí, kde je samozřejmostí péče o zaměstnance? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro předního výrobce komponentů pro logistiku, manipulaci a transport hledáme vhodné uchazeče na pozici Výrobní dělník přímo do kmenového stavu společnosti - nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Náplň práce není složitá, jedná se hlavně o manipulaci s výrobky, kontrolu správného střihu pásů, jejich vizuální kontrola, balení a štítkování. Není třeba žádná praxe, vše Vás naučíme - v prvních 3 týdnech se Vám bude věnovat zkušený školící pracovník. Pracovní doba je rozvržena do 3 směn od pondělí do pátku. Nabízíme Vám navíc spoustu benefitů, od příspěvku na dopravu (na každou směnu i z ní jezdí dopravní spoje) až po dovolenou navíc a 13. a 14.plat. Samozřejmostí je možnost kariérního postupu či proplacení všech přesčasů (s nadstandardním příplatkem navíc). Místo výkonu práce: Hruškové Dvory Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení až 29.000 Kč/měsíc, a navíc k tomu ještě 13. a 14. plat - NÁSTUP PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU (nejedná se o agenturní zaměstnávání) - práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí - možnost kariérního růstu - příplatky nad rámec zákoníku práce - příspěvek na penzijní připojištění - firemní akce pro zaměstnance - důkladné zaškolení (před nástupem si práci můžete vyzkoušet!) - dovolená navíc - příspěvek na dopravu - a mnoho dalších benefitů Požadujeme: - ochotu pracovat v třísměnném provozu (volné víkendy) - manuální zručnost - samostatnost i týmového ducha - odpovědnost, spolehlivost, pracovitost

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Vyškov
  • Zdeněk Korčián - MONTOPS
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 2. ledna
  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • 15 200 – 17 000 Kč
  • Otrokovice
  • Charita Otrokovice
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Ráječko
  • Tyco Fire & Security Czech Republic s.r…
  • 15 075 – 17 075 Kč
Zveřejněno: 3. ledna

FOREST CLASSIC s.r.o., DAKO-CZ, a.s., ManpowerGroup s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Světlá nad Sázavou, Třemošnice, Jihlava, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Chotěboř, Polná, Humpolec, Hybrálec, Krucemburk, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Hlinsko, okres Chrudim

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit dělník doba dovolená hledám hodnocení HR IT měsíc místo Most možnost nabídka náplň práce NDA nové odpovědnost ohodnocení péče péče o zaměstnance penzijní připojištění plat pojištění postup práce pracovní pracovní doba pracovník praxe pro zaměstnance prostředí přesčas příplatky připojištění příspěvek růst samostatnost společnost společnosti sport stabilní školení uchazeč vhodné víkend výkon zákoník zaměstnávání Zruč agent bezpečné dar dopravní finanční firemní kariérní kontrola kov logistik místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň navíc penzijní placení PR rámec standard stav tým vizuál vizuální výrobní