Hledáme lidem práci Manpower

Projektový manažer pro průmyslové rozvaděče - elektro vzdělání + SAP!

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro špičku v oblasti průmyslové automatizace, která čerpá z širokého technologického know-how nadnárodní skupiny. Hledáme osobnost, která se nezalekne zodpovědnosti, je ochotná investovat své pracovní nasazení spíše "od stolu" a při komunikaci se zákazníkem, nežli cestováním v terénu, dokáže uřídit sebe, menší tým i elektro projekty zároveň.
Těším se na CV s kontaktem, probereme detaily.

zobrazit tel. číslo ="790" data-gtm-vis-total-visible-time- zobrazit tel. číslo ="100" data-gtm-vis-has-fired- zobrazit tel. číslo ="1">

Popis pozice:

  • řízení projektů výroby průmyslových rozvaděčů nadnárodní společnosti
  • budete zpracovávat cenovou nabídku a zrealizujete celý projekt v požadované kvalitě a časové ose
  • na starosti budete mít celý projektový tým - plánování kapacit, delegování úkolů, motivaci, podporu týmu a komunikaci se zákazníkem
  • budete se podílet na přípravě výrobní dokumentace jednotlivých projektů

Profil kandidáta:

  • uvítáme ve svém týmu toho, kdo má zálibu v technice a praxi min. 2 roky
  • SŠ/VŠ technického zaměření , nutné ELEKTRO VZDĚLÁNÍ
  • zkušenost se SAP, Excelem a to na velmi dobré úrovni
  • aktivní Nj, nebo AJ
  • pokud má být jakýkoli projekt úspěšný, vyžaduje dobré vedení, odvahu přihlásit se k odpovědnosti nejen za úspěchy, ale i neúspěchy a umět si ve stresových situacích zachovat chladnou hlavu a pokud možno racionální uvažování
  • u nás se nudit nebudete, nutná stresuodolnost a sladit se s naším tempem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti, která má zájem na dlouhodobých stabilních a funkčních vztazích se svými zaměstnanci
  • čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale
  • možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání
  • výborná dopravní dostupnost – máme přichystán i příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zajímavé a výhodné firemní benefity (např. obědy zcela zdarma, firemní akce, dárek k narozeninám či pracovnímu jubileu, výhodné firemní mobilní tarify a mnoho dalšího

  • Uherské Hradiště
  • Human-Res s.r.o.
  • 80 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. července
  • Zlín
  • Czech Wool company s.r.o.
  • 18 500 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Bučovice
  • Jatky Bučovice, s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Hradčany, Brno-venkov
  • ICE invest spol. s r.o.
  • 22 500 Kč
Zveřejněno: 16. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Olomouc, Kroměříž, Prostějov, Litovel

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

AJ akce auto benefit benefity Bor CV dárek data den dokumentace elektro EU hledám IT kandidát manažer měření mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost náplň práce nová nové odpovědnost plán plánování pozice práce pracovní pracovní prostředí projektový manažer prostředí příspěvek růst řízení společnost společnosti stabilní stres tarif tarify vedení výrobní dokumentace vzdělání vzdělávání zaměstnání zdarma automat automatizace bezpečné cestování dar díl dokument dopravní firemní kontakt mobilní možnosti náplň národní oblast oblasti osobní osobnost PR profi projekt projektový průmysl průmyslové průmyslový rok technické technolog tým úkol výrobní výroby zájem zákazník zaměstnanci zkušenost