Hledáme lidem práci Manpower

Produktový Inženýr - Vývoj Elektrobaterií

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do výrobní společnosti v Ostravě hledáme produktového inženýra, který má zkušenosti s vývojem elektro komponentů do automobilů. Vašim úkolem bude koordinovat vznik nového produktu, nových zakázek a budovat novou divizi společnosti. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a prima kolektiv.

Popis pozice:

  • vedení vývoje a určení strategie vývoje nového produktu pro elektromobily
  • spolupráce s mateřskou společností, týmem produktových inženýrů a konstruktérů
  • přímá komunikace se zákazníkem za účel specifikace a reportingu
  • koordinace vývojové a prototypové části, testování, validace a přesun do série
  • spolupráce s obchodem - příprava podkladů pro akvizice, výběrové řízení na nové projekty

Profil kandidáta:

  • vysokoškolské vzdělání strojírenského nebo elektro oboru, min. bakalář
  • komunikativní angličtina, min. B2
  • zkušenost s vývojem elektroniky
  • zkušenosti z automotive velkou výhodou
  • ochota budovat nový business a oddělení společnosti
  • smysl pro organizaci a dobrý time-management

Nabízíme:

  • atraktivní mzda
  • 13. plat
  • zkrácená pracovní doba 7,5h
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • příspěvek na Multisportku
  • příjemný kolektiv
  • skvělá dostupnost (i MHD)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • X - servis park s.r.o.
  • 51 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Ostrava
  • Mini-Patmax s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • ARBE - půjčovna, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Vimperk
  • ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
  • 44 761 – 53 714 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Břeclav
  • GUMOTEX, akciová společnost
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • Uherský Brod
  • MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r…
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Malá Strana, Praha
  • Velvyslanectví Spojených států…
  • 45 000 – 54 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. října

Comac jobs s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Pragolematik s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., DeLu WORK s.r.o., X - servis park s.r.o., Mini-Patmax s.r.o., ARBE - půjčovna, s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., FORCUT s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Hotel VP1, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Trainee program – první práce pro absolventy

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

angličtina auto automobil Bor business den doba elektro flexibilní hledám HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace management místa mobil mzda nové pec penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek reporting řízení SOU specifika společnost společnosti spolupráce sport strategie stravenky týden týden dovolené navíc uchazeč vedení vyšší vzdělání zkušenosti dovolené kolektiv koordinace navíc obchod obor oddělení penzijní PR produktové produktový profi projekt příjemný případ příprava přístup report stroj test tým úkol volná pracovní místa výběr výběrové řízení výrobní zákazník zkušenost