Inženýr vývoje produktů

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Do výrobní společnosti v Plzni hledáme člověka, který si vezme na starost konstrukční úpravy stávajících produktů a bude komunikovat s ostatnímí odděleními napříč společností za účelem dosažení co nejlepší optimalizace těchto produktů.

Popis pozice:

  • Konstrukční úpravy stávajících produktů
  • Řešení požadavků na zlepšení specifikací produktů, snížení nákladů nebo změny právních předpisů
  • Role kontaktní osoby mezi designem a dalšími odděleními
  • Účast při výrobě prototypů, testování produktů
  • Reporting průběžných výsledků
  • Komunikace v angličtině na denní bázi

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání strojního či elektro zaměření
  • Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zájem o tvorbu 3D CAD a 2D výkresů
  • Silný technický zájem

Nabízíme:

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností
  • 13.mzda
  • 25 – 28 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Máte zájem o tuto nabídku?