Skladník 1 Směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Orlicí
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme šikovné lidi na pozici skladníka do výroby. Máš alespoň 1 rok praxe z výroby/skladu? VZV, scanner, čtečka nejsou neznámá slova? Pak jsi náš člověk. Stabilní firma, hromada zajímavých benefitů a hlavně jen jedna směna! A s čistou hlavou domů! Dej o sobě vědět!

Náplň práce:

  • Práce s materiálem
  • Použití manipulační techniky/ VZV scanner,...
  • nakládka, vykládka zboží.
  • řádná evidence materiálu do PC
  • Balení zboží
  • Co neumíš naučíme!

Co od Vás očekáváme:

  • min. SOU
  • Praxe ve skladu/výrobě min 1 rok podmínkou!
  • Práce na PC
  • Umíš zacházet s VZV
  • Čtení technické dokumentace výhodou
  • Občas práce na přesčasy-řádně proplacené!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda se domluvíme
  • Motivační bonus 5000,- Kč/měsíčně
  • Proplacené přesčasy
  • 25 dnů dovolené
  • Příplatky na stravování
  • Příplatek na penzijní pojištění
  • Kvartální odměny
  • Roční prémie
  • levný mobilní tarif
  • Bonus za doporučení nového kolegy
  • Různá školení
  • Místo práce: Okr. Ústí nad Orlicí

  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Svitavy
Zveřejněno: 27. března
  • Nový Bydžov
  • Manpower
  • 28 000 – 34 500 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 8. března
  • Stod
  • Tomáš Adámek
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 6. července
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • Martin Kozák
  • 30 000 – 33 000 Kč

Schaeffler Production CZ s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., PHATEC s.r.o., Bühler CZ s.r.o., RKO GROUP a.s., Expedo s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TVARMETAL s.r.o., Amikov job, s.r.o., fortell s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., C.S.CARGO a.s., Ravensburger Karton s.r.o., Udut-Trans s.r.o., UO TEX, s.r.o., Montevoldon s.r.o., ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s., Stavebniny Novotný, s.r.o., Erix s.r.o., Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici, C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o., BÖHM PLAST-TECHNIK a.s., Pirell s.r.o., Mendax s.r.o., Víner BENO, s.r.o., KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Josef Morávek, Podchlumí a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Modelář / Modelářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Manažer / manažerka kvality, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka

Svitavy, Choceň, Ústí nad Orlicí, Celá ČR, Česká Třebová, Letohrad, Litomyšl, Žamberk, Vysoké Mýto, Lanškroun, Opatov, okres Svitavy, Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Kunčina, Solnice, Kvasiny, Hradec nad Svitavou, Týniště nad Orlicí, Polička, Libchavy, Sloupnice, Brandýs nad Orlicí, Němčice, okres Svitavy, Vračovice-Orlov, Česká Rybná

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ benefit bonus den dokumentace EU evidence firma HR IT mobil mzda náplň práce odměny plat práce praxe přesčas přesčasy sklad SOU tarif technik dokument kov náplň PC PR rok směna techniky