Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

CNC OPERÁTOR ( 38-42.000 CZK) + možnost ubytování v Praze

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Černý Most, Praha
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 38.000 – 42.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Výroba nepřerušena !
Náborový příspěvek 10.000 CZK

JSME PŘEDNÍM DODAVATELEM OBVODOVÝCH PLÁŠŤŮ!
Očekáváme jistou manuální zručnost
Výhodou zkušenosti na CNC, popřípadě zájem se učit
(pro práci zajišťujeme komplexní zaučení)

Náplň práce a zodpovědnosti:

opracování hliníkových dílů/profilů
stanovení vhodných technických postupů
kontrola nastavení strojů
obsluha strojů

Naše stroje:

2× CNC Handtman PBZ-NT800
2× CNC Elumatic SBZ
1× CNC Brother TC-32B
2× nová linka CNC Elumatic SBZ 131 od července 2017

VÝBORNÁ DOSTUPNOST ZE VŠECH SMĚRŮ – U DÁLNICE (PRAHA-VÝCHOD) – jezdí k nám kluci z Kolína, z Prahy či z celé republiky, z Moravy, ze Slovenska i ze zahraničí (máme možnost ubytování v bytě pro mimo lokální kandidáty)

Pro více informací kontaktujte zobrazit tel. číslo

Požadujeme:

  • technické vzdělání (SOU, SŠ, VOŠ strojní či technické)
  • výhodou zkušenosti na CNC, popřípadě zájem se učit
  • ochota práce na 3 směny – R/O/N – 8hodin – víkendy volné
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • týmové a pohodové hráče do pohodového prostředí

Nabízíme:

  • platové podmínky 38 000CZK – 42 000 CZK
  • náborový příspěvek 10.000 CZK vyplacený po ZD,
  • doprava 2kč/km
  • ubytování v bytě v Praze
  • kafetérie ročně 6.000CZK
  • 5 týdnů dovolené
  • freshpoint na pracovišti
  • stravenky 90 CZK
  • výuka anglického jazyka
  • akce pro zaměstnance (kola, lyže, dětský den, čarodejnice, aj.)

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Horní Počernice, Praha
  • BREADWAY a.s.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Kutná Hora
  • Manpower
Zveřejněno: 25. března
  • Svoboda nad Úpou
  • Manpower
Zveřejněno: 1. dubna

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Novitim s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, KATRING, spol. s r.o., abc květiny s.r.o., BREADWAY a.s., CentralWork s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Zrno zrnko s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Etimos Human s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Policejní prezidium České republiky, OK klima s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AllTech s.r.o., Columbus Energy a.s., AppTech, s.r.o., Skanska a.s., Globus ČR, v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektromontér / Elektromontérka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Zbraslav

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Odbory - proč a jak je založit

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ akce Bor CZK den HR IT kandidát Kolín linka možnost nábor náplň práce nová odpovědnost plat podmínky postup práce Praha pro zaměstnance prostředí příspěvek směny SOU stravenky ubytování vhodný víkend výroba vzdělání zahraničí zkušenosti Zruč anglické díl doprava dovolené jazyk kontakt kontrola kov na pracovišti náborový náplň obsluha oprava placený platové podmínky PR profi případ stav stroj technické technický tým zájem zkušenost