CNC OPERÁTOR Praha ( 40-42.000 CZK) + náborový příspěvek

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Černý Most, Praha
Firma Comac jobs s.r.o.
Mzda 40.000 – 42.000 Kč
Kontakt Tomáš Dědouch, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenost s obsluhou CNC strojů a nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Pak se nám ozvěte, rádi se s Vámi potkáme.

JSME PŘEDNÍM DODAVATELEM OBVODOVÝCH PLÁŠŤŮ!
Platové podmínky 40 000CZK – 42 000 CZK
Náborový příspěvek 10.000 CZK

Do našeho výrobního závodu v Praze hledáme kandidáty na pozici:
Operátor CNC strojů

Očekáváme:

  • jistou manuální zručnost

Náplň práce a zodpovědnosti:

  • opracování hliníkových dílů/profilů
  • stanovení vhodných technických postupů
  • kontrola nastavení strojů
  • obsluha strojů

Naše stroje:

  • 2× CNC Handtman PBZ-NT800
  • 2× CNC Elumatic SBZ
  • 1× CNC Brother TC-32B
  • 2× nová linka CNC Elumatic SBZ 131 od července 2017

VÝBORNÁ DOSTUPNOST ZE VŠECH SMĚRŮ – U DÁLNICE (PRAHA-VÝCHOD) – jezdí k nám kluci z Kolína, z Prahy či z celé republiky.

Pro více informací kontaktujte zobrazit tel. číslo

Požadujeme:

  • technické vzdělání (SOU, SŠ, VOŠ strojní či technické)
  • zkušenosti na CNC
  • ochota práce na 3 směny – R/O/N – 8hodin – víkendy volné
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • týmové a pohodové hráče do pohodového prostředí

Nabízíme:

  • platové podmínky 40 000CZK – 42 000 CZK
  • náborový příspěvek 10.000 CZK vyplacený po ZD,
  • doprava 2kč/km
  • ubytování v bytě v Praze
  • kafetérie ročně 6.000CZK
  • 5 týdnů dovolené
  • freshpoint na pracovišti
  • stravenky 90 CZK
  • výuka anglického jazyka
  • akce pro zaměstnance (kola, lyže, dětský den, čarodejnice, aj.)

Máte zájem o tuto nabídku?