Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí směny - fix až 30 000 Kč/m + příplatky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 24.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci, kde budete moci komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál. Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu). Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce: Babice Náplň práce: - odpovědnost za řízení svěřeného pracoviště - vedení kolektivu pracovníků - kontrola procesu výroby - tvorba účetních dokladů - hodnocení pracovníků - kontrola a dodržování předpisů (HACCP, IFS, EHS,…) Nabízíme: - zajímavou mzdu dle praxe s navyšováním + příplatky - stabilní a perspektivní zaměstnání v silné potravinářské společnosti - možnost pracovního růstu - skvělé zaměstnanecké benefity (až 5 dní volna navíc, stravování za dotovanou cenu ve firemní jídelně, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, flexibilní systém benefitů (poukázky Edenred), zaměstnanecké slevy ve vybraných internetových obchodech s elektronikou, odměny za doporučení zaměstnanců, hrazené očkování, apod) - jazykové vzdělávání přímo ve společnosti - 8 hodinová pracovní doba Požadujeme: - SŠ vzdělání - znalost práce na PC - ochotu práce na směny

  • Hluk
  • Comac jobs s.r.o.
  • 26 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
včerejší
  • Plzeň
  • Demkovičová Nela
Zveřejněno: 8. února

EVROPA realitní kancelář, EUREGNIA, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, SMART VENTURE s.r.o., OVO TRANS s.r.o., Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Amikov job, s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., AISE, s.r.o., DF Partner s. r. o., ZLINER s.r.o., Daniel Kopačka, Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Project Controls, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., MESIT machinery, a.s., Ing. Monika Marková, 1.STRMISKA, s.r.o., Aquila toys & motorcycles s.r.o., UNI HOBBY, a.s., VIKING FROST s.r.o., SEVEZA spol. s r.o., peform Podolí s.r.o., GRETES s.r.o., DRIVESTONE a.s., BISSOLO GABRIELE REP.CECA s.r.o., PRECIZ, s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s., Natures Care CZ s.r.o., Spálovský, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Elektrikář / Elektrikářka

Celá ČR, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Hluk, Napajedla, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Otrokovice, Bzenec, Strážnice, Luhačovice, Vlkoš, okres Hodonín, Zlín, Kyjov, okres Hodonín, Brankovice, Kroměříž, Hulín, Fryšták, Huštěnovice, Podolí, okres Uherské Hradiště, Kudlovice, Nedakonice, Bílovice, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Střílky, Zdounky

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

administrativa AJ astronom benefit benefity den doba dodržování elektro flexibilní gastro gastronomie hledám hodnocení HR IT kandidát měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce nová nové odměny odpovědnost plat podnik práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovník praxe příplatky růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravování účetní vedení vedoucí výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost agent dodržování předpisů dohody firemní jazyk kolektiv kontrola kov místo výkonu práce náplň navíc obchod oblast oblasti odpovědné PC potravinář PR problém proces průmysl předpis stav systém tvorba volna výroby výše zaměstnanecké zaměstnanecké benefity