Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí směny - fix až 30 000 Kč/m + příplatky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Napajedla
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 24.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci, kde budete moci komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál. Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu). Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce: Babice Náplň práce: - odpovědnost za řízení svěřeného pracoviště - vedení kolektivu pracovníků - kontrola procesu výroby - tvorba účetních dokladů - hodnocení pracovníků - kontrola a dodržování předpisů (HACCP, IFS, EHS,…) Nabízíme: - zajímavou mzdu dle praxe s navyšováním + příplatky - stabilní a perspektivní zaměstnání v silné potravinářské společnosti - možnost pracovního růstu - skvělé zaměstnanecké benefity (až 5 dní volna navíc, stravování za dotovanou cenu ve firemní jídelně, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, flexibilní systém benefitů (poukázky Edenred), zaměstnanecké slevy ve vybraných internetových obchodech s elektronikou, odměny za doporučení zaměstnanců, hrazené očkování, apod) - jazykové vzdělávání přímo ve společnosti - 8 hodinová pracovní doba Požadujeme: - SŠ vzdělání - znalost práce na PC - ochotu práce na směny

  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Hluk
  • Comac jobs s.r.o.
  • 26 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Praha
  • Dagmar Palinková
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna

STAEG, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, CHLÁDEK požární servis s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, EUREGNIA, s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., AISE, s.r.o., DF Partner s. r. o., ZLINER s.r.o., Daniel Kopačka, Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., OVO TRANS s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., Comac jobs s.r.o., Hebl Group s.r.o., KOMA MODULAR s.r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., Amikov job, s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., Domov Hvězda, příspěvková organizace, RenoServices, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Referent / Referentka, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj

Vyškov, Celá ČR, Slavkov u Brna, Napajedla, Otrokovice, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Zlín, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Kroměříž, Hulín, Fryšták, Uherský Brod, Luhačovice, Hluk, Neubuz, Vizovice, Veselí nad Moravou, Brankovice, Bzenec, Němčice nad Hanou, Hvězdlice, Troubky, Přerov

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

administrativa AJ astronom benefit benefity den doba dodržování elektro flexibilní gastro gastronomie hledám hodnocení HR IT kandidát měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce nová nové odměny odpovědnost plat podnik práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovník praxe příplatky růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravování účetní vedení vedoucí výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost agent dodržování předpisů dohody firemní jazyk kolektiv kontrola kov místo výkonu práce náplň navíc obchod oblast oblasti odpovědné PC potravinář PR problém proces průmysl předpis stav systém tvorba volna výroby výše zaměstnanecké zaměstnanecké benefity