Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce pro každého-až 29.000 Kč/m, 13.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Do úspěšné společnosti na Žatecku (svozy na všechny směny jsou z okolních měst zajištěny) hledáme šikovné muže a ženy na různé pozice ve výrobě. Nabízíme stabilní zaměstnání, zajímavou měsíční mzdu, příplatky a bonusy i příspěvek na dopravu. Hledáte práci hned po škole nebo jste pracovali v jiném oboru? Nemáte praxi? NEVADÍ! Rádi Vás zaškolíme! Jaká bude Vaše náplň práce: - kompletace výrobků a jejich balení - vizuální kontrola kvality výrobků - obsluha strojů a výrobních linek – manipulace s výrobky Nabízíme: - mzdu až 29.000 Kč/měsíc - příspěvek na dopravu, svozy z okolí zajištěny - nadstandardní příplatky - dovolená navíc - 13. plat - strava na pracovišti zdarma - stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání - pravidelný výplatní termín - v případě potřeby možnost pravidelných záloh - jistotu stabilního příjmu Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu (8 hodinové a 12 hodinové směny dle výrobního kalendáře) - chuť do práce a zaškolení

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 10. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Žďár nad Sázavou
  • DEL a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Tábor
  • Josef Drs
  • od 18 500 Kč

SULCO Automotive Group, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Postoloprty, Louny, Jeníkov, okres Teplice

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ bonus bonusy Bor dovolená hlavní hledám IT kandidát kvality měsíc možnost náplň práce NDA nové plat pozice práce pracovní pracovní poměr praxe příplatky příspěvek směny SOU společnost společnosti stabilní školení vzdělání zaměstnání zdarma Žatec dar kontrola kov měsíční na pracovišti náplň navíc obor obsluha poměr PR pracovní příležitost příležitost případ standard stroj termín vizuál vizuální výrobní