Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

Finanční poradce s péčí o stávající klienty - Karlovarsko

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Karlovy Vary
Zadavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Bankovní specialista / specialistka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Obchodník / Obchodnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Staňte se skutečným poradcem a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Pojďte do toho s námi, protože na Vás záleží!

Náplň práce:

  • Rozvíjet portfolio vlastních klientů
  • Realizovat obchody a domluvené schůzky nejen od našeho call centra
  • Plnit požadavky klientů
  • Osobně se setkávat s našimi klienty

Co od Vás očekáváme:

  • Maturitní vysvědčení, ale nebojte, známky na něm neřešíme :)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní odměňování (fix + provize + bonusy + odměna za svěřené klienty)
  • V průběhu školení a adaptace Vás podpoříme fixní složkou až 150 000 Kč + provize
  • Flexibilní pracovní dobu a home office
  • Profesionální zaškolení včetně bezplatného zajištění potřebných certifikací ČNB
  • Skvělý kolektiv a pomoc manažera nejen při adaptaci

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Sanatorium Astoria a.s.
  • 36 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • od 38 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 5. března
  • Staré Město, Praha
  • Café & Restaurant Slavia a.s.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 26. září
  • Svitavy
  • Milan Beneš
  • 21 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • ARIVEST s.r.o.
  • 16 200 – 22 000 Kč
  • Přehýšov
  • HOMEPAGE AGENCY s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
  • Třemošná
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Chotíkov
  • Infer s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Třemošná
  • od 30 000 Kč
  • Tlučná
  • EURO NOVA & PARTNER`S spol. s r.o.
  • od 31 000 Kč
  • Nýřany
  • CS STEEL a.s.
  • 27 000 – 31 000 Kč
  • Úherce, Plzeň-sever
  • Faurecia Plzeň, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Blansko
  • Ernst Leopold s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Sloup
  • Aluminium Group, a.s.
  • Sloup
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Slaný
  • Základní škola Slaný, Politických vězňů…
  • 32 820 – 42 780 Kč
  • Žižice
  • Mateřská škola Žižice, okres Kladno
  • 31 000 – 35 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., SATIVE s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, McDonald`s ČR spol. s r.o., Globus ČR, v.o.s., Möbelix, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MP KOVÁNÍ s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Lidl Česká republika s.r.o., Sanatorium Astoria a.s., KH Czechia s.r.o., Lindner Türen - Fassaden s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Karlovy Vary, Celá ČR, Chodov, okres Sokolov, Ostrov, okres Karlovy Vary

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ bonus bonusy budoucnost flexibilní home office IT manažer náplň práce odměňování Office plat poradce požadavky práce pracovní Skuteč školení znalost bezplatné centra finanční kolektiv náplň obchod obchody odměna PC pomoc PR schůzky uživatel