Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

Poradce s péčí o stávající klienty

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Co od Vás očekáváme:

Staňte se skutečným poradcem a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Pojďte do toho s námi, protože na Vás záleží!

NA CO SE U NÁS MŮŽE TĚŠIT:

  • Atraktivní odměňování (fix + provize + bonusy + odměna za svěřené klienty)
  • V průběhu školení a adaptace Vás podpoříme fixní složkou až 120 000 Kč + provize
  • Flexibilní pracovní dobu a home office
  • Profesionální zaškolení včetně bezplatného zajištění potřebných certifikací ČNB
  • Skvělý kolektiv a pomoc manažera nejen při adaptaci

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Rozvíjet portfolio vlastních klientů
  • Realizovat obchody a domluvené schůzky nejen od našeho call centra
  • Plnit požadavky klientů
  • Osobně se setkávat s našimi klienty
  • Reprezentovat mezinárodní stabilní skupinu, která mění svět financí
  • Využívat znalosti a dovednosti, které Vám předáme

CO U NÁS VYUŽIJETE:

  • Maturitní vysvědčení, ale nebojte, známky na něm neřešíme :)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu se vzdělávat a něco dokázat

  • Ústí nad Labem
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 27. března
  • Brno
  • Stanislav Čumba
Zveřejněno: 28. února
  • Plzeň
  • Ing. Blanka Ondraschek
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Liberec
  • Ladislava Čvančarová
  • 24 600 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Velká Bíteš
  • PBS Velká Bíteš
Zveřejněno: 21. února
  • Prostějov
  • Dominika Rozsívalová
  • 24 000 – 27 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SIRIUS FINANCE, a. s., Klikpojisteni.cz, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Möbelix, ManpowerGroup s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., Xing Chen Hvězdy s.r.o., Văn Hanh Nguyen, Anna Lou Longyapon Krautová, TAMDA ÚSTÍ s.r.o., WK IMPORT s.r.o., NIKA EURO TRANS s.r.o., IMPERIAL STANDARD, SE, PHAMY FOODS s.r.o., JV-INTEGRA s.r.o., Jiří Čermák, Martin Průša, PAMS, Dřevocentrum CZ, a.s., STRONGPROF, s.r.o., Thi Minh Xuyén Nguyen, OREL Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora z. s., Tien Dung Nguyen, PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o., Auto Lovers s.r.o., NO-CONTACT s.r.o., Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace, APR-CZ s.r.o., AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s., KROYS - Milan Krejčí s.r.o., Hamlet Manukyan, Max Retail s.r.o., KE WANG s.r.o., Lan Huong Ho, MASSFIT s.r.o., Lukáš Matěna, Thi Thanh Huyen Nguyen, Ngoc Hoang Tran, Quoc Su Vuong, K A P P A - P, spol. s r.o., Kanlathita Zizkovsky, OREL - 1985 - CZE - PHL komora z. s., AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o., E K O F I N P C spol. s r.o., YARS s.r.o., TEO plus, s.r.o., AEC NOVÁK s.r.o., BLADES Ústí nad Labem, z.s., Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace, Pepever s.r.o., Statutární město Ústí nad Labem, DPÚK a.s., Bajger s.r.o., KLEMENT a.s., Skylog Group a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Grafik / Grafička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Ústí nad Labem, Chabařovice, Trmice, Řehlovice, Chlumec, okres Ústí nad Labem

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ bonus bonusy budoucnost flexibilní home office IT manažer mezinárodní náplň práce odměňování Office plat poradce požadavky práce pracovní Skuteč stabilní školení znalost znalosti bezplatné centra dovednost finanční kolektiv náplň národní obchod obchody odměna PC pomoc PR příjemné schůzky uživatel