Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve skladu pro všechny - 2 směny, 40 tis./m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Český Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Máte zkušenost se skladem, jste absolventem bez praxe nebo máte chuť vyzkoušet něco nového? Pokud jste si odpověděli ANO, pak je tato nabídka přímo pro Vás! Pro našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu v Jirnech u Prahy hledáme šikovné pracovníky do skladu (na pracoviště se dostanete bezproblémovou dopravou od metra Černý most za cca 20 minut), kde by Vaší náplní práce bylo balení, rozbalování součástek do aut, evidování zboží a příprava na export.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny), kde Vás vše rádi naučíme. V případě víkendových směn je poskytován příspěvek na dopravu. Nástup možný ihned po úspěšném pohovoru nebo dle dohody. Zaujala Vás naše nabídka? Pak nečekejte a pošlete nám Váš životopis.

Nabízíme:

  • měsíční mzdu až 40 000 Kč
  • příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu za mimořádné/dobrovolné směny o víkendu
  • pravidelný výplatní termín 16. den v měsíci
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy i několikrát do týdne

Požadujeme:

  • plnoletost, fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • flexibilitu a ochotu práce na směnný provoz

  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Šmídl s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Etimos Human s.r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., Markmont, s.r.o., Almeco, s.r.o., Česká pošta, s.p., Manuvia FairJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Wolt Česko s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Košík.cz s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., GLOBEX stroje s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Jitka Poláková, Trenkwalder a.s., XXXLutz, Automyčka Express s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., safemed medical devices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Běchovice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Satalice, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Český Brod, Celá ČR, Poříčany, Tuklaty, Třebestovice, Úvaly, Čelákovice, Jirny, Zápy, Milovice, okres Nymburk, Říčany, okres Praha-východ, Nymburk, Zásmuky, Mnichovice, okres Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Strančice, Poděbrady, Nupaky, Mirošovice, Čestlice

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

absolvent AJ auto automobil Černý Most den hledám IT měsíc mobil Most možnost mzdy nabídka náplň práce nové plat platy pohovor práce pracoviště pracovní pracovník praxe příspěvek sklad směny SOU stravné víkend výplaty životopis dobro dohody dovolené kov měsíční mimořádné náplň PR problém průmysl případ příprava součást termín zkušenost