Asistent/ka prodeje 85 Kč na hodinu - Ostrava

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Ostrava-město
Firma Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Pro naši prodejnu Sportsdirect.com v Ostravě hledáme brigádníky na pozici Sales Assistant. Hledáme flexibilní dynamické a sebevědomé prodejce, který umí zajistit skvělý zákaznický servis!

Náplň práce:

  • Oslovení a odborné poradenství zákazníkovi
  • Prezentace zboží na prodejní ploše
  • Zařazení zboží na prodejní plochu
  • Spolupráce se skladem, s pokladnou
  • Účast na inventurách

Požadujeme:

  • Požadujeme:
  • Věk nad 18 let
  • pozitivní a aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, flexibilitu
  • 100% spolehlivost
  • dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme:

  • Nabízíme:
  • Hodinovou sazbu 85,–Kč/hod
  • Širokou škálu bonusů
  • 20% slevu na již těžce zlevněné zboží

  • Hrabová, Ostrava
  • ŠKODA VAGONKA  a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 30. dubna
  • Jihomoravský kraj
  • ŽS REAL, a.s.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Strakonice
  • PROMPT 2 SERVIS s.r.o.
  • od 60 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Chomutov
  • BENEŠOVI - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY s.r.o.
  • od 68 Kč / hod
  • Ústecký kraj
  • 8 000 – 9 999 Kč
  • Ostrava-město
  • AstrumQ Interactive, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč

EVROPA realitní kancelář, Kaufland Česká republika v.o.s., Globus ČR, v.o.s., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, 21 Consult Group s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MORA FIT s.r.o., SH Job Partners s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., HOT-CHIP s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Liberty Ostrava a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ŠKODA VAGONKA  a.s., ACETEX s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., TresJob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Ostrava, Kunčice, Ostrava, Hrabová, Ostrava, Moravská Ostrava, Ostrava

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Trainee program – první práce pro absolventy

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ asistent bonus Bor den flexibilní hledám IT Kladno Most náplň práce Ostrava pečlivost poradenství práce samostatnost sklad spolupráce sport zařazení assistant brigádník dovednost komunikační kov náplň odbor odborné organizační dovednost organizační dovednosti PR prezentace prodej prodejní přístup rok servis zákaznický servis zákazník