Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Ostrava

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 10.720 – 12.920 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Ostravě. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství „vychytávek“ do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování zboží a údržba čisté prostředí do prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Ostrava (místo pracoviště – OC Avion Shopping Park, Rudná 3114/114, Zábřeh, 700 30 Ostrava)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený – 6 hodin

  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
  • Olomouc
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
Zveřejněno: 8. dubna
  • Praha
  • SKATE POINT s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Praha
  • Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Zveřejněno: 2. srpna
  • Chodov, Praha
  • Trimera Sports Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Čáslav
  • MIMO BOHEMIA, a.s.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Liberec
  • Jana Kořínková
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Hodonín
  • Avardy s.r.o.
  • 16 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 12. října

Liberty Ostrava a.s., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HalfPrice, TresJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

asistent bonus bonusy Bor den hlavní hledám HR IT místo nabídka náplň práce Ostrava OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí Rudná smlouva společnost stabilní školení úvazek uživatelská znalost vhodné výdělek výkon vzdělání Zábřeh zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost design díl dny družstvo informace kolektiv komunikační kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej přátelské příjemné příjemný schopnost schopnosti smluvní střední údržba uživatel vyučení vztah zákazník