Koordinátor Materiálového Toku - Plat A Benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Valašské Meziříčí
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 40.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máš již praxi ze skladu, osvojené skladové hospodářství a přehled odkud, kam a jak materiál ve firmě jde nebo jsi se již pohyboval přímo v logistice a chtěl bys zúročit nabitou zkušenost? Zašli mi svůj životopis a dáme ti možnost být kormidelníkem materiálového toku u nás.

Náplň práce:

  • Zajištění importu i exportu materiálu a zboží
  • Aktivní komunikace s odd. napříč společností i s externími poskytovateli služeb
  • Zodpovědnost za včasné pokrytí potřeb výroby na materiál a zajištění exportu výrobků k zákazníkovi
  • Vedení příslušné dokumentace a vystavování exportních podkladů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SŠ - nejlépe technického oboru
  • Předchozí praxe v oblasti logistiky
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • PC - balíček MS Office, systém SAP
  • Flexibilní, komunikativní, analytické a organizační schopnosti
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní plat 28 000 Kč/po ZD navýšení
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Příplatky za přesčasy
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
  • Veronika Malinská
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 5. září

BATZ CZECH, s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., LKQ CZ s.r.o., C.S.CARGO a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, TATRA TRUCKS a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AMES s.r.o., Pila MSK, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., ALMECO Skyba, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., RenoServices, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Möbelix, ZÁLESÍ a.s., ZLINER s.r.o., TIES, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., LogicVision s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Skanska a.s., LUMA trading s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., PSG a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu

Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Valašské Meziříčí, Celá ČR, Lešná, okres Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Vsetín, Šenov u Nového Jičína, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Sedlnice, Velké Karlovice, Mošnov, Slušovice, Studénka, Bílov, okres Nový Jičín, Bílovec, Bravantice, Jistebník, Zlín, Frýdek-Místek, Olbramice, okres Ostrava-město, Přerov, Nošovice, Otrokovice, Hradec nad Moravicí, Troubky

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

AJ benefit benefity bonus Bor den doba dokumentace flexibilní hodnocení IT komunikace Luže Meziříčí místo možnost náplň práce občerstvení odměny odpovědnost Office ohodnocení plat práce pracovní pracovní doba praxe pružná pracovní doba přesčas přesčasy příplatky příspěvek sklad SOU společnost stravenky stravování Valašské Meziříčí vedení výkon životopis dokument dovolené externí kolektiv kov logistik materiál na pracovišti náplň oblast oblasti obor organizační schopnost organizační schopnosti osobní PC PR pružná řidič schopnost schopnosti stav systém technické výroby výše zákazník zkušenost