Hledáme lidem práci Manpower

INTERNÍ AUDITOR/KA KVALITY - Prostějov

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pokud se chcete realizovat v rámci výrobní společnosti s mezinárodním přesahem, přijďte se nám představit!

Popis pozice:

  • provádět interní audity systémů řízení podle IATF 16949
  • organizovat a koordinovat dozorové a certifikační audity
  • spolupracovat na interních auditech ( ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 apod.)
  • provádět školení pracovníků v oblasti systémů řízení a bezpečnosti

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost AJ
  • výhodou je zkušenost nebo kvalifikace v oblasti kvality a znalost APQP, FMEA, MSA, SPC, 8D, PPAP, Six Sigma, ISO 19001 a auditovaných standardů
  • zkušenost na obdobné pozici Auditora velice vítáme
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • 13.plat
  • flexibilní začátek pracovní doby
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)dárky při významných životních událostech
  • odměna za doporučení zaměstnance

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prosenice
  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Benefity:
včerejší
  • Praha
  • Bibiána Fabiánová
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Žižkov, Praha
  • Zábrodská - tatana.zabrodska@ustrcr.cz
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 12. prosince
  • Praha
  • Petr Douda
  • 70 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Plzeň
  • Manpower
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 23. února

Kimberly-Clark, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., ALFA VRTY s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Randstad HR Solutions s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., BJ-Elektroservis s.r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., TONERMARKET s.r.o., TIP, spol. s r. o., Martin Langer, DT Mostárna, a.s., DV4 Ipsum s.r.o., Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o., BRYVECASTA s.r.o., Toray Textiles Central Europe s.r.o., GM Plast, s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., N-ROTE MECHANICAL s.r.o., GALA a.s., KP - KOPRO s.r.o., GAMSBART, s.r.o., Jiří Štefek, Ferrum Company s.r.o., KENTAUR Saddlery s.r.o., Marek Švécar, Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o., Mubea Precision Steel Tubes s.r.o., Inox processing Svoboda s.r.o., Mubea IT Spring Wire s.r.o., AGUSTA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litovel, Olomouc, Prostějov, Ptení, Hněvotín, Tovačov, Vyškov, Tršice, Přerov, Prosenice, Hlubočky, Kroměříž

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

absolvent AJ audit auditor audity bezpečnost dárky flexibilní HR interní inzerát inzeráty ISO IT kandidát kvalifikace kvality měření mezinárodní místa NDA nové plat postup pozice pracovní pracovní místa pracovník Prostějov příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravenky stravování školení uchazeč vhodná vyšší vzdělání zdravotní znalost certifikační dar doby interní audit národní oblast oblasti odměna PC PR pracovní doby profi případ příspěvky přístup standard stav systém technické událost volná pracovní místa výrobní zkušenost životní