Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SKLADNÍK - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (27 - 30.000 Kč + bonusy)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chcete pracovat pro úspěšnou společnost se stabilním zázemím?
Máte praxi ze skladu a uvažujete nyní o profesní změně?
Jste zodpovědný a pracovitý člověk?

Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Hledá se nový parťák do přátelského kolektivu na pozici:

Náplň práce:

* Naskladňování a vyskladňování produktů
* Expedice výrobků
* Práce s vysokozdvižným vozíkem
* Práce s interním informačním systémem
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Praxi na pozici skladník + fyzická zdatnost podmínkou!
* Uživatelská znalost práce na PC
* Průkaz VZV
* Samostatný a zodpovědný přístup
* Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zaměstnání v zavedené obchodní společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Volné víkendy, pracovní doba na jednu směnu
* Stravenky
* Přátelský kolektiv
* Práce v čistém prostředí

* Místo výkonu práce: Hradec Králové

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Hradec Králové
  • I. Moravská distribuční společnost s.r…
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Mariána Dostálová
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
Zveřejněno: 30. ledna
  • Mladá Boleslav
  • Průmyslová Kosmonosy s. r. o.
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 19. června
  • Kroměříž
  • Drivex s.r.o.
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Letovice
  • Letoplast s.r.o.
  • 31 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění

RAVEN CZ a.s., PROROZVOZ s.r.o., PPL CZ s.r.o., Möbelix, OBB stavební materiály, spol. s r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Comac jobs s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Jitka Květenská s.r.o., Transport Cargo Express s.r.o., Adéla Strnadová, I. Moravská distribuční společnost s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PERNÍK s.r.o., TRIKER, a.s., Mariána Dostálová, Dynamic Cargo Solutions s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., FairPeople s.r.o., Kartáče Souček, s.r.o., Lukáš Svoboda, A-DOPRAVA s.r.o., Jaroslav Hušek, AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o., Miroslav Kolc, VK TransExpress s.r.o., Martina Dostálová, RK TRANS CZ s.r.o., RATO Transport, s.r.o., Petr Slánský, NOTYKA s.r.o., CarMedia PRO s.r.o., Ladislav Romof, AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o., Zemědělská akciová společnost Býšť

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Technik / technička dopravy, Vedoucí silniční dopravy, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Obsluha strojů

Hradec Králové, Těchlovice, okres Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Dolní Přím, Čeperka, Býšť

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

AJ bonus bonusy den doba hodnocení HR Hradec Hradec Králové interní IT králové místo Most nadřízený náplň práce obchodní ohodnocení práce pracovní pracovní doba pracovník prostředí sklad společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky uživatelská znalost víkend výkon vzdělání zaměstnání znalost životopis dané finanční informační kolektiv místo výkonu práce náplň obchod oddělení odpovědný Ostatní PC PR pracovní příležitost pracovní příležitosti profesní přátelské přátelský příležitost příležitosti přístup systém úkol úkoly uživatel