Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SKLADNÍK - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (27 - 30.000 Kč + bonusy)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chcete pracovat pro úspěšnou společnost se stabilním zázemím?
Máte praxi ze skladu a uvažujete nyní o profesní změně?
Jste zodpovědný a pracovitý člověk?

Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Hledá se nový parťák do přátelského kolektivu na pozici:

Náplň práce:

* Naskladňování a vyskladňování produktů
* Expedice výrobků
* Práce s vysokozdvižným vozíkem
* Práce s interním informačním systémem
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Praxi na pozici skladník + fyzická zdatnost podmínkou!
* Uživatelská znalost práce na PC
* Průkaz VZV
* Samostatný a zodpovědný přístup
* Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zaměstnání v zavedené obchodní společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Volné víkendy, pracovní doba na jednu směnu
* Stravenky
* Přátelský kolektiv
* Práce v čistém prostředí

* Místo výkonu práce: Hradec Králové

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Hradec Králové
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
Zveřejněno: 30. ledna
  • Mladá Boleslav
  • Průmyslová Kosmonosy s. r. o.
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 19. června
  • Kroměříž
  • Drivex s.r.o.
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Letovice
  • Letoplast s.r.o.
  • 31 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

RAVEN CZ a.s., PROROZVOZ s.r.o., Möbelix, OBB stavební materiály, spol. s r.o., INTERM Spedition s.r.o., Comac jobs s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Jitka Květenská s.r.o., Transport Cargo Express s.r.o., Adéla Strnadová, CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PERNÍK s.r.o., Dynamic Cargo Solutions s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., FairPeople s.r.o., Kartáče Souček, s.r.o., Lukáš Svoboda, MITRANS CZ, s.r.o., A-DOPRAVA s.r.o., Jaroslav Hušek, TRIKER, a.s., AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o., Miroslav Kolc, VK TransExpress s.r.o., Statutární město Hradec Králové, Martina Dostálová, RK TRANS CZ s.r.o., RATO Transport, s.r.o., Petr Slánský, Josef Voršilka, NOTYKA s.r.o., CarMedia PRO s.r.o., AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o., Zemědělská akciová společnost Býšť

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Obsluha strojů

Hradec Králové, Těchlovice, okres Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Čeperka, Býšť

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

AJ bonus bonusy den doba hodnocení HR Hradec Hradec Králové interní IT králové místo Most nadřízený náplň práce obchodní ohodnocení práce pracovní pracovní doba pracovník prostředí sklad společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky uživatelská znalost víkend výkon vzdělání zaměstnání znalost životopis dané finanční informační kolektiv místo výkonu práce náplň obchod oddělení odpovědný Ostatní PC PR pracovní příležitost pracovní příležitosti profesní přátelské přátelský příležitost příležitosti přístup systém úkol úkoly uživatel