Práce: Pekař/-ka - Olympia

lokalita: Brno zadavatel: AHOLD Czech Republic, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro prodejnu Albert – Olympia hledáme vhodné uchazeče na pozici Pekař/ka.

Náplň práce:

  • Výroba a pečení pekařských výrobků dle receptur
  • Odpovědnost za kvalitu upečeného zboží
  • Znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt
  • Práce ve směnném provozu
  • Odpovědnost za práci se zbožím

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prací v oboru pekařství a maloobchodu výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • Trestní bezúhonnost
  • Vyučení v oboru pekař/cukrář/prodavač výhodou

Nabízíme:

  • Odborné zaškolení
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity: stravenky, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.