Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač výrobní linky - náborový příspěvek 30 000 Kč!

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Láká vás vidina stabilní práce v čistém a moderním prostředí se zajímavými benefity? Společnost zaměřující se na výrobu elektronických komponentů hledá šikovného seřizovače výrobní linky s technickým myšlením, kterému vyhovuje pracovat na 12hodinové směny a mít tak díky tomu 3 dny v týdnu volno. Pokud jste to právě vy, koho hledáme, tak se nám ozvěte a získejte lepší práci.

Popis pozice:

  • Seřizování automatické výrobní linky a provádění oprav linky dle pracovních, seřizovacích a nastavovacích pokynů.
  • Provádění vizuální kontroly hotových výrobků a doplňování materiálu k zařízení.
  • Provádění údržby zařízení (TMP).

Profil kandidáta:

  • Manuální práce vám není cizí a jste zodpovědný a pečlivý.
  • Jste fit a schopný odpracovat okolo patnácti 12hodinových směn za měsíc (střídá se 2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno).
  • Práce je vhodná i pro absolventy technických oborů – rádi Vás zaučíme.

Nabízíme:

  • Možnost naplánovat si směny na celý rok dopředu.
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč.
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příplatky za směnnost (1500 Kč - 2 000 Kč měsíčně)
  • Docházkový bonus a bonus za kvalitně odvedenou práci (1 500 Kč/měsíc).
  • Příspěvek na penzijní pojištění a dopravu.
  • Dotovaní jídlo ve firemní kantýně.
  • MultiSport karta.
  • Možnost každoročního navyšování mzdy dle hodnocení vašeho pracovního chování a pracovních výsledků.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email e-mail přes odpovědní formulář, telefon + zobrazit tel. číslo nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Skladník/Skladnice

Nutně vás hledají
  • Komořany
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
včerejší

Svářeč CO2 až 50.000 Kč

  • Uherčice, Břeclav
  • KovoSmetana s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března

Servisní technik

  • Brno
  • UNIPROX, spol. s r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Brno
  • M-zahrady zahradnické realizace s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Brno
  • M.B.KERAMIKA spol. s r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Brno
  • GRANDEZZA HOTELS s.r.o.
Zveřejněno: 12. března
  • Pelhřimov
  • CONTEG, spol. s r.o.
Zveřejněno: 3. září

EURO NÁŘADÍ s.r.o., ALEMAR Real and Trading s.r.o., Perfect Carpets s.r.o., KovoSmetana s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., AGROP NOVA a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Lead - HR Services s.r.o., Proventia Czech s.r.o., FERSTO, s.r.o., Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RACCOON s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Mark2 Corporation Czech a.s., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., RANOB s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Automyčka Express s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., H&B Group s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Skanska a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., M-zahrady zahradnické realizace s.r.o., Diallogue Česká republika a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Jiří Geisler, ESOX, spol. s r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Domostyl s.r.o., Human-Res s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., BBG-BENDA, s.r.o., TASY s.r.o., META-PYRO, s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Krmivářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Krmivářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Komořany, Žabčice, Třebíč, Uherčice, okres Břeclav, Brno, Ptení, Prostějov, Boskovice, Kuřim, Tišnov, Blansko

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

absolvent AJ auto benefit benefity bonus Bor den dění elektro email hledám hodnocení HR chování IT jídlo kandidát měsíc možnost mzda mzdy nábor náplň práce nové okolo plán plat pojištění pozice práce pracovní prostředí příplatky příspěvek řízení směny společnost sport stabilní telefon Týn v týdnu vhodná volno automat dny dovolené firemní karta kontakt kontroly kov linky materiál myšlení náborový náplň obor odpovědný penzijní penzijní pojištění PR profi případ roční rok stav technický vizuál vizuální výrobní