Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Obsluha výrobní linky - 30 000 Kč + 30 000 Kč náborový bonus

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Svitavy
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 33.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme
Pečlivost, samostatnost, ochotu se učit
Ochotu pracovat ve třísměnném provoze R-O-N
Flexibilitu
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • Ubytování zdarma
  • Hodinová mzda 120kč
  • Bonus za plnění 10%
  • Příspěvek na dovolenou 30%
  • Příspěvek na vánoce 30%
  • Noční směna + 40kč/h
  • Odpolední směna + 20kč/h
  • Přesčasy 25% ze mzdy
  • Víkendy 10% ze mzdy
  • Svátky 100% ze mzdy
  • Stravenky 100kč/ směna
  • Náborový bonus 10 000kč (po dobu 3 měsíců, celkem 30 000 Kč)
  • 1× ročně bonus 8000–10000kč
  • Svozová doprava – Moravská Třebová, Polička, Opatov, Radiměř

Pracovní náplň:

  • Obsluha jednotlivých lisovacích zařízení
  • Převzetí a kontrola pracoviště při každé směně
  • Provádění vzhledové a namátkové kontroly dle předepsaných směrnic
  • Balení a skenování produktu

  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Letovice
  • LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
  • 27 000 – 37 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. března
  • Pardubice
  • Pavel Ševčík
Zveřejněno: 19. května
  • Chrudim

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Manuvia Job s.r.o., Amikov job, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Schaeffler Production CZ s.r.o., fortell s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Sahm s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Úsobrno, Svitavy, Hradec nad Svitavou, Kunčina, Moravská Třebová, Brněnec, Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Jevíčko, Letovice, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Sebranice, okres Blansko

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

bonus Bor dění ISO IT měsíc moravská Moravská Třebová Most mzda mzdy nabídka nábor náplň práce nová pečlivost plnění Polička práce pracoviště pracovní přesčas přesčasy příspěvek řízení samostatnost stravenky Třebová ubytování Vánoce víkend zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar doprava kontrola kontroly kov linky náborový náplň obsluha oprava PR pracovní náplň směna stav svátky výrobní