Volné místo ve firmě SIMIX GROUP s.r.o.

Mistr výrobní linky (M/Ž) NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma SIMIX GROUP s.r.o.
Kategorie Management, Průmyslová a chemická výroba, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Martina Yilmaz, zobrazit tel. číslo

O nás

SIMIX GROUP s.r.o.

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Požadujeme

předchozí zkušenosti na obdobné pozici
uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
znalost systému SAP výhodou
znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…) výhodou
přirozená autorita, spolehlivost, samostatnost
odolnost vůči stresu

Nabídka

Nadstandardní benefity
25 dnů dovolené
Dotované závodní stravování

Pracovní náplň

vedení menší skupiny lidí - cca 12 lidí
zodpovědnost za plnění výrobního plánu, včetně kvality výrobků
zavádění a dodržování nápravných opatření
zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
odborné školení podřízených
práce s docházkovým systémem
práce ve směnném provozu

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

auto benefit benefity Bor BOZP den dění dodržování IT kvality mistr Most nabídka NDA odpovědnost Office OZP plán plnění práce pracovní řízení samostatnost stravování stres školení uživatelská znalost vedení zkušenosti znalost dar dovolené kov linky na pracovišti náplň nástroj odbor odborné PR pracovní náplň standard stroj systém uživatel výrobní závod zkušenost