Strojník výroby v Olomouci - NÁSTUP IHNED!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Petříková, zobrazit tel. číslo

Do týmu strojníků hledáme šikovného kandidáta s vysokým pracovním nasazením.

Popis pozice:

  • nastavení a obsluha stroje
  • práce ve výrobě - lepení, skládání a vkládání na pás
  • údržba výrobní linky

Profil kandidáta:

  • smysl pro týmovou práci
  • fyzická zdatnost
  • zkušenosti s prací ve výrobě
  • ochota práce na 3 směny
  • práce v PO – PÁ, volné víkendy!

Nabízíme:

  • mzda až 28 000 Kč!
  • odměny za výkon a další benefity
  • zvýhodněné stravování
  • práce u světového lídra v oblasti papírových obalů!
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv

Odpovídejte prostředníctví tlačítka níže, nebo zasílejte své odpovědi na e-mail přes odpovědní formulář.

Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?