Volné místo ve firmě LIKOV s.r.o.

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kuřim
Firma LIKOV s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Petra Rampulová, zobrazit tel. číslo

O nás

LIKOV s.r.o.

Naší hlavní činností je výroba stavebních profilů pro sádrokartonové konstrukce, omítky a tepelnou ochranu budov ETICS. Profily vyrábíme tvářením hliníkového nebo ocelového plechu a extruzí plastů. Ceníme si práce každého zaměstnance a věříme, že vzájemná komunikace, spolupráce, podpora a přátelská atmosféra přispívají ke spokojenosti našich zaměstnanců. Naším cílem je fungující a přátelský tým, který dokáže společnými silami dosáhnout skvělých výsledků.

Co od Vás očekáváme:

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

V současnosti posilujeme náš tým oddělení údržby. Výroba a strojový park jsou srdcem naší firmy. Novému kolegovi předáme veškeré informace získané naší dosavadní praxí. Pokud jste tedy technický typ a láká Vás práce v naší rostoucí společnosti, neváhejte zaslat Váš životopis.

Jste technický typ a máte zkušenost na obdobné pozici?

Vyhovují Vám 12ti hodinové směny a krátký/dlouhý týden?

Hledáte práci, kde najdete dobrý kolektiv, férové jednání nadřízených, stabilitu a rostoucí mzdu dle Vašich zkušeností a dovedností?

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici (seřizování, opravy, údržba)
  • Manuální/technická zručnost
  • Spolehlivost, pečlivost, pracovitost
  • Ochotu pracovat na směnný provoz (krátký/dlouhý týden, denní/noční směny)

Náplň práce po zaučení:

  • Provádění seřizování, údržby a preventivních kontrol výrobních linek
  • Vyhledávání a analýza příčin poruch, opravy závad

Nabízíme:

  • Mzdu 30 000 – 38 000 Kč, 4 000 Kč příplatek za noční směnnost, pololetní a roční prémie
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Mzdový růst dle pracovních výsledků
  • Přátelská atmosféra rodinné české společnosti, naslouchající vedení
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně, příspěvek na oběd
  • Jasně stanovené směny s pevnou pracovní dobou
  • Garance včasné mzdy

Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Kuřim

Zaujala vás tato práce a rádi byste se dozvěděli víc? Pošlete váš životopis nebo mě kontaktujte telefonicky. Součástí první schůzky je ukázka výroby, abyste si udělali jasnou představu o nabízené práci.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát