Volné místo ve firmě Manuvia Job s.r.o.

Operátor/ka výroby |týdenní zálohy, ubytování zdarma|

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 Kč

O nás

Manuvia Job s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Hledáme šikovné muže nebo ženy do týmu, který vyrábí tlumiče do automobilů po celém světě. Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • montáž tlumičů
  • obsluha poloautomatických linek
  • navěšování
  • práce na 11 a 12h směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme:

  • mzda až 25 000 Kč
  • PŘÍPLATKY za odpolední a noční směny
  • příplatky za práci přesčas a v sobotu 25 %, v neděli 50 % a ve svátek 100 %
  • 5 DNÍ DOVOLENÉ NAVÍC – celkem 25 dní
  • UBYTOVÁNÍ přímo v Pardubicích ZDARMA
  • SVOZY do i z práce zajištěné ZDARMA firemním autobusem
  • TÝDENNÍ ZÁLOHY
  • příspěvek na stravování 55 %
  • ZVÝHODNĚNÉ VOLÁNÍ (firemní SIM karta)

Zaujala Vás tato nabídka? Nástup je možný ihned nebo po domluvě! Kontaktujte nás!

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Kněžmost
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Služební auto
Zveřejněno: 9. června
  • Čestlice
  • Martin Vácha
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. června

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ELGAS, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., TVAR výrobní družstvo Pardubice, NAPA TRUCKS spol. s r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RONAL CR s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Explosia a.s., AC Jobs, s.r.o., P Steel s.r.o., peform Chrudim s.r.o., PERFO LINEA a.s., U2K s.r.o., BRAPO - model s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., AUTO DRYML a.s., KOVAZ s.r.o., RADOM, s.r.o., Chicony Electronics CEZ s.r.o., Josef Novotný, Medware Group s.r.o., Luděk Kohoutek, HoVik s.r.o., TRIPA s.r.o., Svoboda TMS, s.r.o., MADREX s.r.o., NIMA SERVIS s.r.o., FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r.o. nebo s.r.o.), MIROS Pardubice a.s., STRONG MAX s.r.o., SmP - Odpady a.s., Galerie Café Pardubice s.r.o., Interhotel Labe - F s.r.o., START MAX s.r.o., SYNPO, akciová společnost, PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o., Seliton s.r.o., APIGENEX s.r.o., Engel - Gematex s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodník / Obchodnice, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Energetik / Energetička, Technický manažer / manažerka v energetice, Technik / technička v energetice, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Pardubice, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Mikulovice, okres Pardubice, Rybitví, Sezemice, okres Pardubice

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

AJ auto automobil den mobil mzda náplň práce NDA operátor plat práce přesčas směny týden ubytování zdarma Zruč automat dar karta kontakt kov náplň obsluha PR výroby