Operátor/ka výroby vhodné i pro absolventy |týdenní zálohy|

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč

Manuvia Job s.r.o.

Pojďte s námi vyrábět špičková světla pro auta do Jihlavy. Nabízíme vám pohodovou práci, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Pro zájemce zajistíme ubytování!

Náplň práce:

  • Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
  • Manipulace a začišťování plastových výlisků
  • Kontrola výsledného produktu

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • MZDA AŽ  až 28 000 Kč
  • Bonus až 3 678 Kč
  • 13. mzda
  • Příplatek na zdraví až 1.500 Kč/měsíc
  • Možnost týdenních záloh 4 000 Kč/měsíčně
  • Možnost UBYTOVÁNÍ v centru Jihlavy
  • VHODNÉ I PRO PÁRY
  • Příplatky
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování (při noční strava zcela zdarma)
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Jihlava

  • Brno
  • Prefa Brno a.s.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. října
  • Hlinsko, Chrudim
  • P Z P MERLIN s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Hrdlořezy, Praha
  • Vyšší policejní škola a Střední…
  • 31 290 – 36 130 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti
  • Černá Hora
  • Hotel Černá Hora, a.s.
  • 45 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Mariánské Lázně
  • Reitenberger s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kněževes, Praha-západ
  • NAUT GROUP s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Ostrava
  • EBG plastics CZ s.r.o.
Zveřejněno: 8. září

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

absolvent AJ auta bonus Bor den Jihlava Lom měsíc místo možnost mzda náplň práce operátor plat podpora práce příplatek příplatky růst směny společnost společnosti stravování světla školení týden ubytování vedení vhodná vhodné výkon vzdělávání zdarma zdraví zkušenosti Zruč dar dovolené kontakt kontrola kov místo výkonu práce náplň odbor odborné PR přístup světlo výrobní výroby zájem závod zkušenost